Uzkodu automāti ar izklaides funkciju jeb Maskavas ēstuvju nacionālās īpatnības …

0 komentāri

Kas tā būtu par ziņošanu no pasaules čempionāta hokejā, ja es neuzrakstītu kādu rindkopu par ēdināšanu, vai ne? Starp citu, lasīju, ka mūsu vārtsargs Elvis Merzļikins medijiem teicis, ka nav sajūsmā par viesnīcā piedāvāto ēdienu, to Bez Tabu vēl pārbaudīs!

Vēl esot Latvijā, operators Ivo Veiss man solīja, ka Krievijas viesnīcu brokastu piedāvājumā noteikti būs arī ikri un šampanietis. Neticēju! Bet, ielidojusi Maskavā, sapratu, ka nedaudz gaidu nākamo rītu, lai uzzinātu, vai kolēģim bijusi taisnība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmajā rītā biju vīlusies – šampanieša nav, ikru arī. Tipiskas viesnīcu brokastis – olas, dārzeņi, maize, jogurti un kruasāni. Nepārprotiet, es nesūdzos, man ļoti garšo viesnīcu brokastis!

Otrajā dienā mūs sagaida pārsteigums – starp kafijas automātu un sulu klāstu uzradies šampanietis! Viss kā nākas – ievietots ledus spainītī un apklāts ar baltu dvielīti. Ikru gan nav, un te nu jāsaka, ka es labāk būtu izvēlējusies otro variantu, jo šampanietis 8.00 no rīta nav prātīga doma…

Sestajā dienā gan viesnīcas brokastis jau apnikušas, jo katru rītu piedāvājums paliek nemainīgs. Bet Ledus pils arēnā, kur notiek PČ un paiet mūsu darba dienas, ir iekārta, kas man neapniktu nekad – izklaidējošs kafijas automāts! Kamēr top izvēlētais dzēriens, tiek piedāvāts uzspēlēt kādu no divām spēlēm – Atrodi, zem kuras glāzes paslēpta kafijas pupiņa! vai vecie labie Krustiņi un nullītes!

Par vakariņām runāt nevēlos, jo sāpīgs jautājums. Viesnīcas apkārtnē īsti nav, kur aiziet paēst, ir tikai dažas fast food ieskrietuves. Starp citu, nekad neesmu sapratusi, kāpēc paši šo iestāžu saimnieki tās lepni sauc par restorāniem. Vakar bijām Burger King, kur pamanīju kārtējo interesanto automātu. Parasti tie piedāvā uzkodas, saldumus, dzērienus, bet šis – iphone vāciņus! Tiešām? Stāvot rindā ātrās ēdināšanas restorānā, kādam pēkšņi uzrodas vajadzība pēc jauna telefona vāciņa?

Turpmāk atrodamas fotogrāfijas, lai pierādītu, ka viss iepriekš aprakstītais ir patiess!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas