Precēts vai neprecēts? Lūk, mūžīgais jautājums, uz kuru atbildi gūt nemaz nav viegli!

0 komentāri

Satiekot vīrieti, kuram pirkstā nav laulības gredzena, aizvien sarežģītāk ir noteikt – viņš brīvs vai aizņemts.

”Viņš sevi precētu izjūt tad, kad atslēdz mājas durvis, un ienāk ģimenes vidē. Ārpusē viņš ir spējīgs nomainīt šo statusu, viņam ir dārga brīvības sajūta… Joprojām ir piedāvājums, lai tas mednieka instinkts tiek apliecināts,” skaidro psihoterapeite Aina Poiša. Arī vīriešiem ir grūti saprast, vai sieviete ir precējusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr, kā skaidro psihoterapeite Aina Poiša, neprecētiem cilvēkiem ir mazākas pieredzes un lielākas ilūzijas.

Bez Tabu arī veica eksperimentu – vai neprecētam puisim ir viegli noteikt, vai meitene ir precēta vai nē? Un pārsteidzošā kārtā eksperimenta dalībnieks Antons nudien nespēja pareizi noteikt, kura no divām meitenēm ir precēta, bet kura nē. Taču Aina Poiša skaidro – protams, ka cilvēks var kļūdīties, jo seksualitātes magnētisms pastāv neatkarīgi no cilvēku ģimenes stāvokļa.

Tikmēr pavasaris TV3 sāksies ar karstasinīgu jaunumu – attiecību spēli Precētie pret brīvajiem, kur visu noteiks viltība un šarms! Katrā raidījumā brīva un izskatīga meitene dosies uz trim dažādiem randiņiem, lai atrastu savu sirdsdraugu. Puiši gatavos pārsteigumiem pilnas vakariņas, flirtēs un centīsies savaldzināt meiteni. Tikai ir viens āķis – divi no trim puišiem ir precēti un tikai viens brīvs. Vai meitenei izdosies atmaskot meļus un atrast brīvo puisi? Izbaudiet jauno attiecību spēli Precētie pret brīvajiem, kurā sievas vīriem ļaus pārkāpt visas robežas – no 4. aprīļa pirmdienās plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas