Policijas eksperts nespēj noteikt vainīgo šoferi sadursmē apļveida krustojumā Valmierā!

1 komentārs

Ceļazīme “dodiet ceļu” uzstādīta pirms daudziem apļveida krustojumiem, taču tās esamība nebūt negarantē, ka spēsit izvairīties no ceļu satiksmes negadījuma. Šādā situācijā nonācis kāds valmierietis – viņš ir pārliecināts, ka nav vainīgs pie sadursmes, kad uz apļveida krustojuma viņa spēkratā ietriecās mācību automobilis, taču policijas eksperts ir citās domās.

Valmierā uz apļveida krustojuma notika sadursme starp mācību automašīnu un citu spēkratu, kura ātrums bija ap 40 kilometri stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Negadījumā uzreiz tika pieaicināta policija, un automašīnas īpašnieks Ivo no apdrošinātājiem saņēma zaudējumu atlīdzību nepilnu 500 eiro apmērā. Taču pēc pusgada viņam tiek pieprasīts atdot pusi šīs summas. Iemesls – policijai nav izdevies atrast vainīgo negadījumā – teikts, ka abas automašīnas krustojumā iebraukušas apmēram vienlaikus.

Kad Ivo policijas priekšniekam vaicājis, kur tad paliek ceļu satiksmes noteikumi, un vai tad, iebraucot apļveida krustojumā, mācību automašīnai nebija jāpārliecinās par satiksmes drošību, atbilde bijusi – Ivo spēkrata ātrums esot bijis pārāk liels. Ivo apgalvo, – jau no gūtajiem bojājumiem automašīnai, kas nebija lieli, var saprast – ātrums nebija lielāks par 40 kilometriem stundā.

Policija paliek pie sava – eksperts nav spējis noskaidrot vainīgo, līdz ar to vaina jāuzņemas abiem vadītājiem. “Ja policijai nav objektīvu pierādījumu par kāda vainu, tad lietvedība tiek izbeigta,” pauž policijas pārstāvji.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Redalter
    0

    Redalter

    Bieži nākas izbraukt no brīvības ielas tai aplī. Un ceļš jādod tiem kas aplī. Ja aplis brīvs braucu ārā. Bet reizēm atrodas tādi pērtiķi (diemžēl ari es) kas braucot pa Tērbatas ielu nesabremzejoties izlido cauri tam aplim. Un diemžēl no brivibas ielas viņus vnk neredz ja vien neiebrauc apli.

    09.01.2016 09:40

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas