Policija sāk izmeklēšanu pret cietsirdīgajiem suņu saimniekiem Vecmīlgrāvī!

2 komentāri

Noteikti sociālajos tīklos nevarēja nepamanīt rakstus, kur aculieciniece ziņo par iespējamu nežēlīgu izturēšanos pret suni Vecmīlgrāvī!

Uz notikuma vietu bijusi izsaukta Rīgas Pašvaldības policija! Kāda garāmgājēja pamanījusi ģimeni un blakus esošu suni, kuram ar līmlenti sasietas kājas un aizsieta mute. Apsekojot teritoriju pie meža, pašvaldības policisti pamanījuši atbilstošās personas ar suni.
Arī pārraides Bez Tabu skatītāji rakstīja raidījumam vēstules gan Facebook.com, gan e-pastus, lai iesaistās un noskaidro, kas īsti tur noticis, un vai to var saukt par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • any
  +1

  any

  Un bērni to redzot paši kļūst vardarbīgi un cietsirdīgi.

  18.04.2016 22:17

 • ..
  +1

  ..

  nabaga suncis.....ceru ,ka tai muterei smieklu lēkme pargaja ...un otrs jautajums ,ka jūtas tie bērni redzēdami to visu ,ka uzjautrinās vecāki......visu vareja izdarīt daudz mīļāk

  18.04.2016 21:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas