Pokrova kapos Rīgā, Mēness ielā, tiek izgāzti būvgruži, raidījumam Bez Tabu ziņo aculieciniece

2 komentāri

Raidījums redakcijā saņēmis fotoattēlus no skatītājas Initas, kuros fiksēts, kā smagā automašīna izber būvgružus Pokrova kapu nomaļajā daļā. Aculieciniece sašutusi un vaicā, vai šāda rīcība ir likumīga. Jāatzīmē, ka šeit atdusas vairāki slaveni cilvēki, tostarp izcilā latviešu aktrise Vija Artmane.

Apsaimniekotājs Viktors Smirnovs skaidro, ka noris kapu rekonstrukcija. Ar būvgružiem konkrētajā teritorijā tiekot stiprināta un pacelta zemes virskārta, lai tur izveidotu stāvvietu. Darbi saskaņoti Rīgas pilsētas būvvaldē, līdz ar to viss esot legāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rekonstrukcija sākusies jau tālajā 1999. gadā, noslēgsies – 2022. gadā.

Raidījums par novēroto ziņo Rīgas pilsētas Būvvaldei, kuras pārstāvji veikuši ārpuskārtas apsekošanu. Lai gan rekonstrukcijas projekts saskaņots, apsekošanā konstatēta virkne pārkāpumu!

Pirmkārt, būvgruži, kas tiek izmantoti grunts līmeņa izmainīšanai, netiek pārstrādāti, sasmalcināti. Otrkārt, izrādījies, ka vairs nav spēkā esošas civiltiesiskās apdrošināšanas. Treškārt, darbu norises vietā nebija sastopams būvdarbu vadītājs. Ceturtkārt, nav pienācīgi aizpildīts būvdarbu žurnāls.

Pārkāpumu dēļ būvdarbi apturēti. Vaicāta, vai sekos soda sankcijas, Būvvaldes pārstāve informē, ka par to varēs informēt, kad tiks sastādīts apsekošanas akts.

Raidījums Bez Tabu un Rīgas pilsētas Būvvalde pateicas iedzīvotājiem par vērību.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Dana
  +1

  Dana

  Es pati vēl nesen redzēju tantiņas, kas tur gāja ar ziediem:(

  25.02.2016 12:39

 • it ka ta
  0

  it ka ta

  Vismaz kas notiek. Atskiriba no lielajiem kapiem kur viss aizaudzis un jau nau saglabjams

  10.11.2016 01:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas