Pircēju maldināšana? Optima līnija tirgo vienu un to pašu eļļu ar dažādām etiķetēm

1 komentārs

Kāda raidījuma Bez Tabu skatītāja vēlējās iegādāties eļļu. Iegājusi pārtikas veikalā, ieraudzījusi, ka Optima līnija produkcijas klāstā ir divas eļļas – viena rapšu, otra augu eļļa! Skatītāja iepazinusies ar abu eļļu norādīto sastāvu uz iepakojuma, lai saprastu, kuru no abām vēlas iegādāties, taču, kā izrādās, abas eļļas sastāvi ir pilnīgi identiski!

Abu sastāvā ir 100% rafinēta rapšu eļļa! Tas nu gan ir diezgan interesanti, jo kāda jēga ražot divas pudeles, ja sastāvs ir pilnīgi identisks. Bet – vai tās atšķiras arī pēc garšas? To eksperimentā noskaidroja raidījuma Bez Tabu korespondente Sabīne Svitiņa!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raidījums bez Tabu sazinājās arī ar PVD pārstāvjiem, kuri skaidro, ka visi normatīvi ir ievēroti, taču viņi uzskata, ka tā ir viegla patērētāju maldināšana. Rapsis jau ir augs, bet tas, ka abas eļļas ir ar dažādiem nosaukumiem, bet to sastāvs ir viens, nozīmē, ka patērētājs var nepievērst pietiekami lielu uzmanību tam, ko viņš iegādājas.

PVD pārstāvji iesaka pievērst lielāku uzmanību produkta sastāvam, ko jūs iegādājaties!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mētra
    0

    Mētra

    Pilnīgs murgs, par kādu produkta kvalitāti te var runāt

    16.03.2016 08:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas