Pircēji sūkstās par pašmāju tējas ražotājiem, kuri tirgo tukšus tējas maisiņus

1 komentārs

Tējas mīļotāji vērsušies pie raidījuma Bez Tabu, jo vairākkārtīgi uzķērušies uz pašmāju tēju ražotāja izlikto āķi.

Bauskas puses tējas mīļotāja raksta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labvakar! Esmu viena no “Rūķīšu tējas” cienītājām, bet nu jau kuro reizi, nopērkot šo tējas paciņu, tur atrodas arī tukšas paciņas! Kā tas iespējams?

Rakstam pievienotajos attēlos var pārliecināties, ka tējas mīļotāja runā patiesību. Mērcējamās tējas iepakojums maksā vairāk nekā 2 eiro un liela ir vilšanās, kad, gatavojoties baudīt tēju, nākas konstatēt, ka ražotājs maisiņā nav ievietojis tēju.

Rūķīšu tēja saimnieks Raimonds Lignickis norāda, ka šādi gadījumi tiek konstatēti dažas reizes gadā. Mērcējamās tējas maisiņi tiek piepildīti mehāniski, taču pie vainas esot cilvēciskais faktors.

Situācija nav patīkama. Citreiz gadās, ka ierīce kārtīgi neizpilda doto uzdevumu. Pilnos tējas maisiņus iepakojumā ievieto mūsu darbinieki, var gadīties, ka kāda tukšā paciņa tiek palaista garām.

Lignickis norāda, ka ikviens, kuram gadījies iegādāties tējas iepakojumu ar tukšām paciņām, var vērsties pie uzņēmēja, kurš sola tējas iztrūkumu kompensēt.

Raidījuma Bez Tabu uzrunātā tējas meistare Linda Ķikuste akcentē, ka mērcējamās tējas visbiežāk nevar saukt par kvalitatīvām tējām.

Mēs zinām, kas ir tējas lapa un kāda tā izskatās. Mērcējamo tēju iepakojumos to nekad neizdosies ieraudzīt, jo tur ir tikai tējas putekļi.

Tējas meistare iesaka izvēlēties beramās tējas, tajā pašā laikā norādot, ka Latvijā par tējām tiek saukti arī tādi dzērieni, kuri neattaisno šo nosaukumu.

Kāda tēja atbilst kvalitātes prasībām un kas jāņem vērā, izvēloties kārtējo tējas iepakojumu? Skaties pievienotajā video.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Megija
    0

    Megija

    Možumtējai, piemēram, paši maisiņi bieži vien pierūkst

    04.03.2016 08:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas