Pircēja sūdzas par ”humpalās” piedzīvoto pazemojumu

10 komentāri

Lietoto apģērbu veikals. Ir cilvēki, kuri, izdzirdot par šādām tirgotavām, nepatikā sarauc degunu un nesaprot, kā tādos var iet un ko pirkt. Bet ir cilvēki, kuriem nekas cits neatliek, jo nav iespēju pirkt apģērbu par bargu naudu. Viņu vidū ir arī TV3 raidījuma Bez Tabu varone, pensionāre, kura uzskata, ka kāda veikala darbinieki viņu neuzskata par cilvēku.

Kāds tirdzniecības centrs Gaiļezera ielā, kurā atrodas lietotu apģērbu veikals. Uz turieni dodas kāda kundze, kurai sirds pilna. Kā viņa stāsta, pirms pāris dienām te būts, bet tirgotavas apmeklējums beidzies gauži nepatīkami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete stāsta, ka iegājusi veikalā, izvēlējusies apģērbu un gājusi uz pielaikošanas kabīni. Tad noticis pats interesantākais. Pārdevēja pienākusi pie kabīnes, atvērusi aizkariņus. Sieviete stāsta, ka pārdevēja viņu nodēvējusi par zagli.

Ja jau par savu darbinieku – pārdevēju – attieksmi atbild veikala vadība, Bez Tabu dodas turp. Vadītāja atvaļinājumā, bet sazvanītie lielie priekšnieki neko pateikt nevar, jo brauks uz tirgotavu skaidroties. Pašai pārdevējai ir sava versija.

Kundze iegājusi kabīnē, bet, kad darbiniece gribējusi uzskaitīt drēbes, viņai nav paticis traucējums, un kundze pateikusi, – nu tad es pārģērbšos pie atvērtiem aizkariem. Katrai pusei sava versija. Veikalu tīkla turētāji sola sazināties.

Foto

Video

10 komentāri

TOP komentāri

 • izzy
  +2

  izzy

  Ta var notikt tik Latvijaa,ja eju laikot ka driksti mani traucet,ja neuzticies pircejiem tad jau pardevejai ari nevar uzticeties.

  18.03.2016 12:28

 • Velta
  +2

  Velta

  Tā krieviete taču neprot latviski runāt. Kā tāda persona var strādāt apkalpojošā sfērā?!?

  18.03.2016 08:56

 • Marija
  +1

  Marija

  Valsts valodas zināšanas 0 līmenī.... Vai valsts valodas centrs nepārbauda midzeņus , kur ar valsts valodu nedraudzējas ???

  18.03.2016 14:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas