Pēc Bez Tabu iejaukšanās Siguldas pusē sāk labot katastrofālos ceļa segumus

11 komentāri

Kad uzsnieg sniegs, autovadītājus var sadalīt divās kategorijās. Viena ir tā, kurā ir šoferi, kuri neparko negrib braukt pa sniegotajām brauktuvēm, jūtas slikti, nepārliecinoši. Otrā – tie, kuri ar prieku izbauda sniegu, sava spēkrata iespējas un ir apmierināti.

Pie otrās kategorijas daļēji varētu pieskaitīt arī Siguldas novadā dzīvojošos, jo, uzkrītot sniegam, beidzot var normāli pārvietoties pa vietējās nozīmes ceļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši sasnigusī sniega kārtā ir tā, kas ļauj kaut kā pārvietoties pa šo ceļu, jo daļēji piepildījusi bedres. Bet pirms tam ne tikai pamatīga kratīšanās, bet arī spēkrata regulāra remontēšana ir jau ierasta parādība

Foto

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda pārliecinās, ka ceļa posms tiešām nav no tiem labākajiem. Ir dažas vietas, kur neuzmanīgāks braucējs var iekļūt nepatikšanās.

Naudas visam nepietiek, un nevar zināt, kad šīs brauktuves uzlabos. Jebkurā gadījumā tas nebūs ziemas laikā. Savukārt atbildes uz to, kādēļ līdz šim ceļi nav sakārtoti, tas esot jājautā pašvaldībai.

Šogad Mores pagastā esot veikta pašvaldības grantēto ceļu uzturēšana teju 34 kilometru garumā, kā arī grantētu ceļu remontdarbi 3 kilometru garumā, un šie darbi turpinoties arī ziemā.

Pašvaldība skaidro, ka katru gadu budžeta nauda tiek atvēlēta un tuvākajos gados pašvaldība lauku ceļu remontdarbos plāno investēt turpat miljonu eiro. Tomēr pēc izbraukšanas pa tās puses ceļiem Bez Tabu komandai bija sajūta, ka dažas brauktuves sen nav redzējušas nevienu ceļu uzturēšanas tehniku.

Video

11 komentāri

TOP komentāri

 • Vietējā iedzīvotāja
  +3

  Vietējā iedzīvotāja

  Katru dienu šo ceļu braucu 2x dienā, diezgan briesmīgi, vārdi jau sen aptrūkušies. Ne jau fūres un traktori vainīgi, bet gan ceļa uzturētāji, vasara jau ir praktiski vienīgais laiks, kad var braukt normāli, bet tagad pēdējās 4 reizes, greiderists greiderēja: 1.sasalušu ceļu, 2. lietus laikā, 3. sniega/slapjdraņķa laikā, pēc viņa nevarēja pabraukt, tagad uzsniga sniegs, nu jau ir vieglāk un mīkstāk, bet reāli nevar vainot smago tehniku, kur tad lai viņi brauc, pa pļavu vai pa gaisu lido??? Šogad vainīgi ir tikai ceļa uzturētāji!!!

  06.01.2016 20:29

 • Jurija
  +2

  Jurija

  Pa Mores ceļiem nesanāk bieži braukt, bet ja nākas, nu trepe, var zobus izlauzt. Bet More nav jau vienīgā..Tas pats Nītaure-Līgatne ceļa posms, kuru taisās labot jau entos gadus, bet nekas nenotiek.Ceļa nav, bet strīpas tik savilktas..ne vienu reizi vien pa tiem slidenajiem ceļiem auto tika sanests. Nevajag pat speciāli driftot. Arī ceļš uz Ģikšiem esot briesmīgs. Bet tas jau ir Eiropas standarts..Valdības mērkaķi tik kā nodokļus palielina, bet nu uzturēti ceļi diemžēl netiek.
  Uzreiz prātā nāk teksts, ka Amerikā ir ceļi, kuri nav atzīmēti kartē, bet te, LV kartē ir ceļi, bet realitātē nav.:D

  07.01.2016 21:13

 • Xx
  +2

  Xx

  Konkrētajā sižetā tiešām vairāk bija runa par valsts ceļiem.TAČU...tikpat bieži Siguldas Dome nerūpējas par saviem ceļiem..jo More skaitās tikai centrs..aiz centra ceļi var būt tādi kādi ir..un ja vēl uzsnieg sniegs un tajā laikā ir skolēnu brīvdienas,tad ceļš jātīra nav. Un ,ja Domei pazvana un pajautā kad kaut kas tiks darīts,tad gudri atbild-vajag nopirkt pareizos auto. Tā,ka nevajag iztaisīties nevainīgiem. Siguldas Domei jau ilgu laiku prioritāte ir tikai Mores skola.

  07.01.2016 20:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas