Patversme maldina suņa saimnieci! Paņemtajam mīlulim atklājas noklusēta slimība…

1 komentārs

Emocionāli stāsti par dzīvnieku traģēdijām patversmju sociālajos tīklos ir bieži sastopami. Taču gadās, ka viņu jaunajiem saimniekiem tiek noklusēti fakti par viņu veselības stāvokli, kas rada papildu izdevumus…

Ir daudz iedzīvotāju, kuriem ir laba sirds un kuri vēlas palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Patversmes aktīvi iesaistās, lai atrastu viņiem jaunas mājas, un nodrošina to, lai mīlulis būtu vesels. Lielākoties stāsti ir ar pozitīvām beigām, taču gadās arī izņēmumi kā šoreiz…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādai sievietei, kura vēlējusies pieņemt mājās pamestu sunīti, patversmē noklusēts tas, ka viņam ir nepatīkama auss kaite, turklāt, pretēji solītajam, kucīte nav sterilizēta… Šobrīd dzīvnieciņa saimniece atzīst, ka jūtas piemānīta.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Liene
    +2

    Liene

    Nu kā tad, gribēja bez maksas šķirnes suni un tad vēl pukst. Ka tik visu haļava saņemt... Es saprastu, ja iet runa tiešām par krancīti, bet ja būtu jāpērk par pilnu summu šāds suns, izmaksātu daudz dārgāk.

    17.03.2016 08:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas