Pašvaldība piemēro paaugstinātu nodokli tiem, kuri nav deklarējušies vasarnīcās

12 komentāri

Šobrīd Latvijas pašvaldības aktīvi cīnās par to, lai to teritorijā deklarējas iedzīvotāji. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no Carnikavas novada, ka tur pašvaldība spērusi nākamo soli un paaugstinātu nodokli piemērojusi arī tiem, kuri nav deklarējušies savās dārza mājiņās.

Ilzei jau 47 gadus Carnikavas novada Garciemā ir savs atpūtas stūrītis jeb vasarnīca. Mājiņā, kuras platība ir 40 kvadrātmetri, nav ne apkures, ne ūdens, vienīgais siltuma avots ir sveces gaisma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mājiņas īpašniece ir pārsteigta, jo pirms dažām dienām saņēmusi rēķinu par nekustamā īpašuma nodokli. Sieviete stāsta, ka salīdzinoši ar aizvadīto gadu, nekustamā īpašuma nodoklis palielinājies astoņas reizes.

Foto

Paskaidrojumus, kāpēc nodoklis palielinājies tik ievērojami, un, kāpēc sievietei pieprasa deklarēties vasarnīcā, atbildīgās instances nesniedz.

Video

12 komentāri

TOP komentāri

 • KIKA
  +4

  KIKA

  Kas tas par kārtējo murgu!!!! Kā var cilvēks būt deklarējies piem., savā dzīvoklī un vasarnīcā vienlaikus????? Ierēdņi, taču ar galvu domājiet, ko darāt!!!!

  12.02.2016 15:09

 • ilze
  +4

  ilze

  Bet vai par to nav jābrīdina iepriekš? Acīmredzot ir ļoti neizdevīgi nebrīdināt.

  11.02.2016 15:27

 • ED
  +2

  ED

  par kadastraalo veertiibu vinji ir apreekjinaati, pilnaa 1,5% apmeeraa. Privaatiipashuma fikcija!!! Ideja, lai tu dziives laikaa 66 gadi videeji izmaksaa iiashuma veertiibu valstij(pashvaldiibai) un taa katra paaudze...

  12.02.2016 20:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas