“Pārsteidzoša atklājuma” vārdā vecākiem nevajadzētu izmest bērna piena zobus… Kāpēc tā?

1 komentārs

Pārsteidzošs atklājums! Ar šādiem vārdiem tiek raksturots kāds izgudrojums, kāpēc vecākiem nevajadzētu mest ārā sava bērna piena zobus. Vai tā tas patiešām ir?

Kādā plašsaziņas informācijas līdzeklī atrodama publikācija, kas aicina tikko izrautus bērna piena zobus neatdot zobu fejai, bet gan uzglabāt, jo tajā esošās cilmes šūnas tā īpašniekam nākotnē varot palīdzēt cīņā ar veselības problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu komanda devās noskaidrot, vai tā ir patiesība vai arī mīts – uzrunātie speciālisti gan šādu aicinājumu saglabāt cilmes šūnas neuztver pārāk nopietni, jo tās var iegūt arī pavisam citādākā veidā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Māris
    0

    Māris

    man patika Šteinberga komentārs par šo visu

    13.03.2016 03:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas