Par it kā nenodotiem skaitītāju rādījumiem sievietei “piestāda” 600 eiro rēķinu

3 komentāri

Evijai nekādu parādu nav, visus rēķinus apmaksā un dzīvo mierīgi, līdz brīdim, kad sieviete saņem kārtējo rēķinu, kurā norādīts, ka par ūdens patēriņu jāmaksā gandrīz 600 eiro.

Apsaimniekotājs norāda, ka sieviete nav nodevusi ūdens skaitītāju rādījumus. Sieviete gan ir pārliecināta, ka tos nodevusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ir divi veidi, kā varam nodot šos rādījumus, vai mēs iemetam pasta kastītē lapiņu, vai arī nosūtam tos elektroniski. Diemžēl to, ka esmu lapiņā norādījusi rādījumus, es pierādīt nevaru,” stāsta sieviete.

Rīgas namu pārvaldnieks stāsta, ka konkrētajā gadījuma sieviete jau trīs mēnešus iepriekš tikusi informēta, ka nepieciešams nodot rādījumus, bet bez rezultātiem. Tāpēc arī aprēķināta šāda summa.

Foto:

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Homērs Simpsons
  +2

  Homērs Simpsons

  Kas jus mulki ?Ja vina maksāja jad vinai ir dokumenls par cik un kadu summu vina maksaja un ari dalumi un gads. Gramalveza darbs 10 minules .Viss ir pieradams.

  06.03.2016 14:53

 • Santa
  +1

  Santa

  Var gan redzēt ja ir nodota lapiņa vai ja caur e-parvaldieku rakstīts, ieejot E-pārvaldnieka, sadala skaitītāji tur var atvērt un redzēt ieskanētu lapiņu vai ari var redzēt kad esi ievadījis elektroniski skaitītāja radījumus, ļoti viss elementāri bet ja neuzspej laicīgi iemest lapiņu tad jau ta ir tik pasu vaina man ar ta ir gadījies bet tad vini saskaita vidējo cik apmēram ir iztērēts par iepriekšējo mēnesi

  06.03.2016 15:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas