Olaines iedzīvotāji neapmierināti ar HIV profilakses punkta atrašanās vietu

1 komentārs

HIV profilakses punkts atrodas blakus vairākām daudzdzīvokļu mājām, bet, kas pārsteidz visvairāk, – turpat netālu arī bērnudārzs. Laiku pa laikam cauri pagalmam izslīd kāds iespējamais narkotiku lietotājs, tomēr no iedzīvotāju puses viņiem nekāda uzmanība netiek pievērsta.

Diemžēl iedzīvotāji, kurus TV3 raidījuma Bez Tabu komanda sastop vistuvāk profilakses punktam, par samilzušo problēmu runāt publiski nevēlas. Lai gan Bez Tabu klātbūtnes brīdī sevišķa pulcēšanās netiek novērota, televīzijas rīcībā ir video, kas pierāda, ka narkotiku lietotāji tomēr mēdz uzkavēties pie daudzstāvu mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Olainē HIV profilakses punkts izveidots pirms vairāk nekā 13 gadiem. Projekta koordinatores darbu toreiz veica pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību inspektore Daiva Gaišā. Pašvaldības rīcībā bijuši trīs varianti, kur ierīkot profilakses punktu, un šī ēka atradusies vistālāk no centra.

Slimību kontroles un profilakses centrs atgādina, punkta atrašanās vietai jābūt pieejamai un viegli sasniedzamai, citādāk narkotiku lietotāji to neapmeklēs. Turklāt lieki zīmēties citu iedzīvotāju priekšā nevēlas arī paši klienti. Arī pēkšņi mainīt punkta atrašanās vietu nebūtu ieteicams.

Šo gadu laikā pašvaldības policijā nav fiksēti izsaukumi par sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas saistīti ar šo iestādi, bet Zemgales iela 57 ir iekļauta regulārajā patrulēšanas maršrutā.

Ja internetā aplūko HIV profilakses punktu atrašanās vietas citās pilsētās, tad redzams, ka Ogrē tas ierīkots starp vairākām daudzdzīvokļu ēkām, bet Jelgavā tieši pretī bērnudārzam.

Olaines pašvaldības policijas pārstāve novērojusi, ka šo gadu laikā pilsētas ielas tiešām kļuvušas būtiski tīrākas no šļircēm.

Video

tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/729333?autostart=true

1 komentārs

TOP komentāri

 • kate ςίτrδηīgā
  0

  kate ςίτrδηīgā

  Labdien Skaties.lv
  Šodien Jaunciemā tika nofilmēts sižets par LMT sakaru torni.
  Kad parādīs nelielu daļu no tā sižeta?

  27.04.2016 19:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas