NVA piedāvā pusaudžiem vasaras darbu, bet mājaslapa, kurā jāpiesakās, – “uzkārusies”

1 komentārs

2. maijā sākas pusaudžu pieteikšanās darbā vasaras darbā, un strādāt gribētāji reģistrēties šai iespējai var Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) mājaslapā. Taču, pienākot minētajam datumam, NVA mājaslapa ir “uzkārusies”, un raidījums Bez Tabu saņem lasītāju vēstules no dažādām Latvijas malām.

Izrādās, ka visas dienas garuma NVA mājaslpa apmeklēta 275 tūkstošus reizes.  Stundu pirms reģistrēšanās vasaras darbam jau NVA mājaslapa piedzīvoja 10 tūkstošus apmeklējumu, bet plkst. četros rēgistrēties mēģināja jau 25 tūkstoši cilvēku. Interneta vietne šādai interesei nebija gatava, un lapa, tautas valodā runājot – uzkārās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr NVA pārstāvji mierina sašutušos bērnu vecākus – šogad neesot tā, ka darba devējs izvēla bērnus, kas reģistrējas un darbam piesakās pirmie, bet gan labākos. Reģistrēšanās vien negarantē iesaisti pasākumā – tiekot imitēta īstā darba tirgus situācija, kad darba devējs var izvēlēties atbilstošākos, nevis ātrākos kandidātus.

Foto

 

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inese Mažule
    0

    Inese Mažule

    Diemžēl, NVA ievietotā informācija par piedāvātajām darba vietām ir tikai acu aizmālēšanai. Neapgalvošu, ka tā ir ar visiem uzņēmumiem, bet pamatā jau sen zināms, ka tās darba vietas būs tikai savu darbinieku bērniem... Jau nākamajā dienā no vairākiem darba devējiem saņēmām atteikumus, ka darba vietas beigušās. NVA 2.maijā, kad "uzkārās" mājaslapa, mierināja: "Neuztraucieties! Jūs varat reģistrēties līdz pat 16.augustam...". Pēc 1.septembra NVA varēs uzgavilēt, jo skolēniem sāksies mācības un darbs būs padarīts...

    10.05.2016 16:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas