Nomirstot ģimenes ārstam, medmāsas paliek bez nopelnītās algas

1 komentārs

Katrīnei un Modrai ir darba līgums ar ģimenes ārsti, taču abas darbinieces kopš gada sākuma ir ar tukšiem naudas makiem un bez savas darba devējas.

Nacionālais veselības dienests ir tas, kas slēdz līgumus ar ģimenes ārstu praksēm un norēķinās par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģimenes ārsti kā pašnodarbinātas personas ir tie, kas izmaksā algu medmāsām un ārstu palīgiem. Ja ir šāda situācija kā Katrīnei un Modrai, kad ģimenes ārsts nomirst, algu saņemt nav tik vienkārši.

Ja nomirst pašnodarbināta persona, tad vienīgā iespēja pieprasīt atalgojumu ir no mantiniekiem.

Valsts darba inspekcijas pārstāvis raidījumam Bez Tabu atklāj, ka medmāsām, kuru darba devēja – ģimenes ārste – nomira, nepienākas arī kompensācija vai pabalsts, ka tiek atbrīvotas no darba.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • madara
    0

    madara

    Kaut kas unikāls! Tā tikai Latvijā notek?

    21.02.2016 23:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas