“Neuztveriet Lielo talku kā iespēju atbrīvoties no atkritumiem,” aicina rīkotāji

0 komentāri

Lielās talkas diena ir klāt un paredzams, ka šodien daudzi tūkstoši iedzīvotāju sakops savu apkārtni. Ko ņemt vērā, pirms ķeršanās pie darba?

Talkotāji tiek aicināti neuztvert to kā iespēju atbrīvoties no saviem sadzīves atkritumiem, vai arī dažādiem krāmiem bēniņos. Šis pasākums tomēr ir domāts, lai sakoptu savu apkārtējo vidi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atkritumus tiem paredzētajos baltajos maisos var atstāt īpaši paredzētās vietās. Tāpat iedzīvotājiem der padomāt par savu apģērbu, jo lietus gadījumā iespējams uzvilkt ūdens necaurlaidīgu jaku, kā arī cimdus, lai nesanāk “iegrābties” nepatīkamos pārsteigumos.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas