Neticami! Mirušās sievietes dzīvoklī janvārī ielauzās policija un tā arī nepamanīja līķi…

7 komentāri

Izmeklējot dzīvoklī atrastās mirušās sievietes lietu, atklājas interesanti fakti – izrādās, ka janvārī viņas dzīvesvietas durvis uzlauza policija, taču tā arī nepamanīja līķi…

Plašu ažiotāžu izpelnījies gadījums par kādu sievieti, kura vairākus gadus saņēmusi rēķinus par mājokļa izdevumiem, kaut gan patiesībā jau bija mirusi… Par to liecinājusi smaka, kas radusies līķa trūdēšanas dēļ, taču tā “norakstīta” uz faktu, ka zem ēkas iemūrēta kanalizācijas sistēma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs jau vairākas reizes runājām: bet ja nu tur ir līķis?” atklāj mirušās sievietes kaimiņiene. Tomēr īrniece neesot bijusi tik veca, lai varētu domāt par veselības problēmām – viņa ir bijusi pusmūža vecuma sieviete. Arī pašvaldības pārstāvji norāda, ka līdz šim, kaut arī parāds krājies, nebija pamata ar varu ielauzties viņas īpašumā.

Interesantākais šajā stāstā ir tas, ka policija dzīvokļa durvis uzlauza aptuveni mēnesi pirms mirušā ķermeņa atrašanas… “Ko tad viņi tur zvaigznes skatījās?” neizpratnē vaicā kaimiņiene.

Foto

Video

7 komentāri

TOP komentāri

 • Jevģēnijs Lugovskis
  +2

  Jevģēnijs Lugovskis

  Kurā vietā teikts, ka viņa bija pensionāre? Dzirdēju sižetā, ka viņa nebija tik veca, lai pēkšņi nomirtu.

  24.02.2016 00:23

 • maza
  +2

  maza

  Tad jau labāk lai skaita zvaines tie policisti,nekā par tadu darbu ir jākaunas mūsu latvju tautai.Tik tiešām jākaunas policistiem fui,par tādu darbu.:(

  24.02.2016 00:17

 • maza
  +1

  maza

  Policisti ir slinki,jo pienācīgi nemāk veikt savu darbu,man bija pieredze,bet viņi tikai pasmējās un aizstāvēja krapnieci.

  23.02.2016 22:25

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas