Nepatīkami! Horeogrāfs Agris Daņiļevičs ceļojuma laikā Tanzānijā saslimis ar malāriju

0 komentāri

Eksotiskais ceļojums beidzas ar ārstēšanos reanimācijā – tik skaudru pieredzi no Tanzānijas pārvedis pazīstamais horeogrāfs Agris Daņiļevičs.

Dodoties eksotiskā ceļojumā, vienmēr jāseko līdz tam, ar kādām lietām var saskarties galamērķī. Tanzānijā pastāv zināms risks saslimt ar malāriju, ko pārnēsā turienes odi. Parasti viņu interesi var neitralizēt ar vienkāršu pretodu līdzekli, kas nopērkams tepat Latvijā, taču vienā no pēdējiem vakariem horeogrāfs pazaudējis modrību un vēlāk sekas bija ļoti jūtamas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz Tanzāniju viņš devies bez ceļojumu apdrošināšanas, bet, kā iesaka Ārlietu ministrijas pārstāvji, pirms šādiem braucieniem, lai nesanāktu iedzīvoties nepatīkamās situācijās, to vajadzētu izdarīt obligāti.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas