Nenokrist pie Mākslas muzeja tiešām ir īsta “māksla”… Kas par to atbildīgs?

1 komentārs

Laukums pie Mākslas muzeja ir vizuāli pievilcīgs, taču nenokrist uz tā ir liela “māksla”. Tikmēr atbildīgie par šo teritoriju neuzskata par vajadzību komentēt radušos situāciju.

Jau vēstīts par Mākslas muzeja apkārtni noklājošo segumu, kas pēc skata atgādina teju slavenās Luvras apkārtni, taču realitātē ir pilnīgi nepraktisks, un nokrišņu laikā uz tā nokrist ir gaužām viegli. Ironiskā kārtā – kad laukuma plātnes klāj sniegs un ledus, kas nokaisīts ar pretslīdes materiāliem, pa to pārvietoties ir daudz vieglāk nekā tad, kad tas ir notīrīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu vairākkārt mēģināja sazināties ar Rīgas Mežiem, kuri atbildīgi par konkrēto zemes pleķīti, taču pašvaldības uzņēmums Edgara Vaikuļa personā neuzskatīja par vajadzīgu komentēt radušos situāciju. Tikmēr cilvēki turpina iet kupdami, krizdami, un grāmatu izdevēja Vija Kilbloka, kura uz savas ādas pārliecinājusies par glancētā seguma slidenumu, vērsusies pašvaldības policijā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Andrejs Katars
    +1

    Andrejs Katars

    Par darba drošību mākslā, vai Jums prāts! Par drošiem piekļūšanas ceļiem Mākslas muzejam parūpēsies Kompetentā Institūcija ar kuru mums noslēgts līgums.

    28.01.2016 18:33

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas