Nekaunība! Namu apsaimniekotājs izraksta vairāku tūkstošu eiro rēķinu par materiāliem, kas nav izmantoti

1 komentārs

Zasulaukā kāda nama iedzīvotāji saņēmuši būvdarbu tāmi 17 tūkstošu eiro apmērā un uzskata, ka ir apkrāpti par vairākiem tūkstošiem eiro! Proti, materiāli, kas rakstīti tāmē, patiesībā nemaz nav izmantoti!

Tomēr Elvīras 12 nama iedzīvotāji nav ar pliku roku ņemami – kad mājā pabeigta karstā un aukstā ūdens cauruļvadu nomaiņa, viņi salīdzina to, kas ir dabā ar to, kas rakstīts tāmē. “Sākām skaitīt kronšteinus – izrādās, ka realitātē tie ir uzlikti apmēram 400 eiro apjomā, mazāk nekā rakstīts tāmē,” stāsta viens no nama iedzīvotājiem. Turklāt šis nav vienīgais piemērs, kad tāmē rakstītais nesakrīt ar realitāti. Kopumā nesakritības ir vismaz 6000 eiro apmērā, saka iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aplūkojot paveiktos remontdarbus, par kuriem mājas iedzīvotāji samaksājuši vairāk nekā 17 tūkstošus eiro, atklājas bēdu ieleja – nepilnības ir viena pēc otras. Piemēram, ne vien kronšteini nav vietā, bet arī aiz caurules materiāla veidojas kondensāts – iedzīvotāji uzskata, ka izmantotie materiāli nav piemēroti. Turklāt tie būvmateriāli, kas rakstīti tāmē, realitātē nemaz nav izmantoti.

Iedzīvotāju aizdomas, ka būvdarbi neatbilst tāmēm, apstiprina arī eksperti.

“Naudu mums vāc – atskaites mums nav! Tā kā pret Ķīnas mūri – nav kam sūdzēties! Esam pilnīgi bezspēcīgi,” situāciju īsumā ieskicē kāda iedzīvotāja.

Namu pārvaldniece no intervijas izvairās, – viņa atrunājas ar aizņemtību gan raidījumam Bez Tabu, gan pašiem iedzīvotājiem!

Turklāt nama iedzīvotāji vēlējās atteikties no šī namu pārvaldnieka pakalpojumiem, lai paši būtu noteicēji par nama apsaimniekošu. Taču arī atteikties no šī apsaimniekotāja pakalpojumiem nemaz nav tik vienkārši – visi iesniegumi atsitas “kā pret mūri” un iedzīvotāji nesaņem nekādu atbildi.

Skaties video un uzzini vairāk!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace
    +1

    Dace

    Es arī nekad neesmu sapratusi un nevienu atskaiti ne acis redzējusi, kur mūsu apsaimniekotājs liek naudu

    16.03.2016 17:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas