Nejēdzīgi… Lai sakoptu tuvinieku kapiņus, cilvēki izrušinājuši priežu kāpu

1 komentārs

Vecmīlgrāvī vienuviet atrodas divas kapsētas – Daugavgrīvas Baltās baznīcas draudzes kapsēta un… vieta, kur atdusas priedes. Vainīgi paši iedzīvotāji, kas kapiņu apkopšanai ņem zemi no kāpas, uz kuras aug priedes. 

“Bēdīgi izskatās”, “tā nesmuki ir” – vietējie iedzīvotāji zina stāstīt, ka kāpa jau vairākus gadus pārvērtusies par priežu kapsētu. Iemesls – smiltis, kas lieki noder kapu apkopšanā. Cilvēki ņem maisus, ņem zemi un laikam jau nes uz kapsētu apkopt kapiņus. Tikmēr priedēm tas ir gaužām bēdīgi – daudzas jau sagāzušās. Cilvēki baidās, ka priedes vējos var uzkrist uz galvas, un, piemēram, ar bērniem cenšas te nenākt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nekādas vienošanās par zemes ņemšanu nepastāv, cilvēki šādā veidā apdraud sevi un citus. Mežsargi liek brīdinošus plakātus, bet cilvēki to neņem galvā un tik turpina rušināt zemi zem priežu saknēm.

Te dežurē arī policija, un ik pa laikam arī kādu rušinātāju pieķer pie rokas. Parasti smiltis tiekot zagtas laikā, kad kapsētas pārzine nav uz vietas.

Foto

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tamāra.
    0

    Tamāra.

    Būtu jau šis jautājums viegli atrisināms,ja kapu uzraugi strādātu savā vietā un kaut vai 2.reizes kopšanas sezonā atvestu uz kapiņiem melnzemi un smiltis.

    09.04.2016 11:13

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas