Vilšanās! Liepājniece pukojas, ka izdevusi naudu un vairs nebūs viņas iemīļotās grāmatas tulkojuma

0 komentāri

Gluži kā seriāliem, arī grāmatām ir savi uzticīgie fani, kuri pārdzīvo, ja viņu iemīļotā lasāmviela vairs netiks tulkota dzimtajā valodā.

Kādai aizrautīgai grāmatu lasītājai Liepājas pusē sagādāta pamatīga vilšanās, uzzinot, ka viņas iecienītā lasāmviela, kurai jau bijuši turpinājumi, vairs netiks tulkota latviešu valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka grāmata nav tik labi pirkta, tāpēc izdevējs izšķīries vairs to netulkot. Lasītāja neslēpj vilšanos par situāciju, jo tas, pēc viņas teiktā, esot tāpat kā pārtraukt skatīties filmu pusē.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas