Ugunsgrēka skartais “Atletika” sporta klubs naudas atmaksas vietā klientiem piedāvā dāvanu kartes, kuras pārdot citiem!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Baiba Runce skatoties filmas vienmēr raud. Viņa runā tik skaļi, ka nemaz nevajag mikrofonu. Visvairāk patīk atrasties ūdenī. Virtuves skapītī glabā kurpes un zābakus. 80% sižetu var dzirdēt viņas smieklus.

0 komentāri

Pirms mēneša nelaime piemeklēja Juglas tirdzniecības centru – tajā izcēlās ugunsgrēks. Ar Bez Tabu sazinājās centra telpās esošā sporta kluba “Atletika” klients, kurš pastāstīja, ka klubs atteicies atmaksāt naudu par iegādāto abonementu, piedāvājot trīs citus variantus.

Par spīti tam, ka Juglas tirdzniecības centrs slēgts jau vairāk nekā mēnesi, novērojams, ka cilvēki turpina to apmeklēt. Vietām redzama brīdinošā lente un pie durvīm neliela zīmīte – “Tirdzniecības centrs slēgts”, bet tikai viens komersants informējis klientus par sava veikala tuvāko alternatīvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apmeklējot sporta kluba “Atletika” mājaslapu, rodas sajūta, ka ugunsgrēks bijis vien ļauns murgs – izskatās, ka Juglas filiāle turpina darboties. Bez Tabu rīcībā nonākusi klienta sarakste ar kluba administrāciju. Aprēķināts, ka viņam pienāktos 73 eiro, bet piedāvātas vien trīs opcijas:

  • turpināt lietot pakalpojumus citās filiālēs;
  • sagaidīt “Atletikas” Juglas vai Ādažu atvēršanu kaut kad 2017. gadā;
  • saņemt dāvanu karti, kuru jūs varēsiet izmantot paši vai uzdāvināt (pārdot) citai personai.

Tuvākā “Atletika” filiāle atrodas centrā vai Ķengaragā. Tas rada papildu neērtības Juglas iedzīvotājiem – piemēram, transporta izmaksas, nepiemērotus treniņu grafikus. Jurists Armands Logins uzskata, ka sporta kluba pienākums bija klientiem naudu atmaksāt.

“Piedāvāt šos trīs variantus ir diezgan muļķīgi, īpaši trešo – pārdot dāvanu kartes, tas nozīmē, ka klientiem piedāvā nodarboties ar saimniecisko darbību,” komentē jurists, viņš uzskata, ka sporta klubs izvairās no atbildības.

Sporta klubs izvairās arī no komentāriem klātienē, “Atletika” grupas juriskonsults neatklāj, cik aktīvu abonementu bijuši Juglas filiālē, jo tas esot komercnoslēpums. Zināms, ka, slēdzot līgumu uz gadu, mēneša maksājums ir 46 eiro, un jāsamaksā arī par pēdējo mēnesi.

“SIA “Atletismos” ir pārtraucis klientu gada līgumu darbību un summas vairs netiek debetētas. Jautājums ir tikai par “tekošā” mēneša (uz ugunsgrēka brīdi) starpību un klienta vēlmi turpināt vai izbeigt līgumu. Iespējamie risinājumi tiek piedāvāti individuāli, jo katram klientam ir savs līguma datums,” šādu komentāru sniedz “Atletika” grupas juriskonsults.

Patērētāju tiesību aizsardzības normatīvie akti šajā gadījumā ļautu arī prasīt patērētājam atpakaļ naudu par nesaņemto pakalpojumu, bet centra pārstāve uzsver, ka šis ir ārkārtas gadījums arī pašam klubam. Noticis nelaimes gadījums, kuru nevar tūlīt atrisināt, jo nepieciešams laiks, lai atjaunotu telpas.

Patērētāju aizstāvji aicinātu abas puses censties vienoties, ņemot vērā arī “Atletika” šā brīža situāciju. Ja strīdu neizdodas atrisināt, vispirms ar rakstveida iesniegumu jāvēršas pie pakalpojuma sniedzēja, tad Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Valsts policija atklāj, ka pagaidām vēl turpinās izmeklēšana, ir uzsākts kriminālprocess, veiktas ekspertīzes un šobrīd tiek gaidīti rezultāti. Sākotnēji tika uzskatīts, ka ugunsgrēks izcēlies tieši sporta kluba telpās.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas