Slimnīca “pasūta” nopietnā stāvoklī esošu pacientu, līdz viņam kļūst vēl sliktāk…

1 komentārs

Mediķu attieksme šokē… Divās slimnīcās “pasūta” nopietnā stāvoklī esošu pacientu, liekot vērsties pie ģimenes ārsta.

Kādas iedzīvotājas vīram pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis, un viņi saviem spēkiem meklējuši palīdzību Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Kaut arī simptomi bijuši visai nopietni, hospitalizēšana atteikta un viņiem ieteikts vērsties pie ģimenes ārsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā bija ārstu kļūda, jo jau nākamajā dienā vīrietis nopietnā stāvoklī nonācis Stradiņu slimnīcā. Par šo situāciju sieviete uzzinājusi no svešiniekiem, kad viņas dzīvesbiedrs jau vests uz medicīnas iestādi. Vēloties noskaidrot, kurā palātā vīrs ievietots, liels bijis pārsteigums, ka patiesībā viņš tiekot rakstīts ārā… Uz jautājumu, vai tiešām ar vīru viss kārtībā, viņai atbildēts, ka situācija esot stabilizēta un laiks doties pie ģimenes ārsta.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • abete
    0

    abete

    ļoti izsmeļošs raksts. kādma jau temperatūra 38 ģrādi liekas nopietna slimība.

    29.06.2016 13:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas