Pēc septiņiem gadiem apdrošinātāji attopas un piedzen naudu par nopludinātu kaimiņu dzīvokli

0 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kādas skatītājas, kura nonākusi pavisam nelāgā situācijā. 2008. gada decembrī dzīvoklī plīsusi ūdens caurule appludināja kaimiņu dzīvokli. Kā saka saimniece, noplūde ilga aptuveni 15 minūtes.

Tagad, septiņus gadus pēc notikušā, sieviete saņem oficiālu paziņojumu, kurā melns uz balta rakstīts – Jūs esat parādā! Sieviete uzskata, ka ir iedzīta izmisumā un vairs nezina, kur meklēt taisnību cīņā pret apdrošinātājiem un Latvijas tiesu sistēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēstulē rakstīts, ka sievietei nu jāatmaksā apdrošināšanas kompānijai tā nauda, kuru tie izmaksājuši cietušajam kaimiņam. Vairāk nekā tūkstotis eiro. Ja nē, tiesu darbi.

Tiesa notiek, un lēmums ir par labu apdrošinātājiem, pēc kā sievietei tiek bloķēti bankas konti. Neviens neņem vērā iebildumus ne par neizprotamo remonta darbu tāmi, ne neatkarīgā eksperta slēdzienus.

Apdrošinātāji par remontiem izmaksājuši 1218 eiro, neatkarīgā eksperta slēdziens – remontam vairāk par 100 eiro nepienākas. Sieviete iesniedz apelāciju, bet to neņem pretī. Atbilde – pirmā instance visu izdarījusi pareizi. Atsaka arī Satversmes tiesa, prokuratūra. Kundze sāk šķetināt likumus un atrod kādu, viņasprāt, interesantu faktu.

 

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas