Neatkarīgi no īpašnieka iebildumiem Purvciemā demontē tirdzniecības kioskus!

0 komentāri

Iespējams, ka daudzi, kuriem sanāk katru dienu pārvietoties pa Deglava ielu, ir pamanījuši, ka pie paša dzelzceļa pārvada nu jau kādu laiku ir nojaukts grausts, un tā vietā uzradušies vairāki tirdzniecības kioski.

Kādu laiku tur arī notika tirdzniecība gan ar dārzeņiem, gan puķēm. Bet šorīt tur sākās rosība. Ieradās gan Rīgas pašvaldības policija, gan būvvalde un sākās kiosku demontāža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka šā gada februārī te ieradās būvvaldes pārstāvji un konstatēja, ka kioski/konteineri te atrodas nelikumīgi. Inspektori uzdod pārtraukt kiosku lietošanu, bet tas tiek ignorēts. Tad nu šodien, pēc vairākkārtējiem brīdinājumiem, šie konteineri ir novākti. Un, protams, ka neiztikt bez negācijām un kiosku īpašnieka plecu raustīšanas.

Foto

Šobrīd kioski ir novākti. Tos aizgādā uz speciālu glabātuvi, no kurienes saimnieks varēs tos savākt. Bet tikai tad, kad būs apmaksājis visus izdevumus, kas saistīti ar to novākšanu un uzglabāšanu, papildus jau piespriestajai soda naudai.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas