Ņem vērā! Ja kāds atkritumu konteineros atstāj būvgružus, tas palielina kopējās apsaimniekošanas izmaksas!

0 komentāri

Kāds autovadītājs no kravas furgona izņem divus maisus, kurus neminstinoties atstāj pie atkrituma tvertnes, tēlaini izsakoties – uz iedzīvotāju pleciem -, šāds video nonācis raidījuma Bez Tabu rīcībā.

“Tas iedzīvotājus ietekmē tiešā veidā – palielinās izmaksas par atkritumu izvešanu,” situācijas problemātiku raksturo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma pārstāvis Guntars Levics.

Atkritumu apsaimniekotājs sadzīves atkritumu konteineros regulāri konstatē būvgružus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoreiz vainīgās personas atrašanu atvieglo fakts, ka uz kravas furgona norādīts firmas nosaukums. Šo uzņēmuma mājaslapā redzams, ka kompānija nodarbojas ar santehnikas ierīkošanu un celtniecības darbiem, un Bez Tabu izdodas sazināties ar uzņēmuma pārstāvi. Vīrietis, kurš izmeta atkritumus, raidījumam Bez Tabu saka, ka palīdzējis draugam iekārtoties jaunā dzīvoklī un ka atkritumu maisos neesot bijis nekas, kas saistīts ar uzņēmuma darbību.

Atkritumu apsaimniekotāji norāda, ka Latvijā ar katru gadu samazinās negodprātīgu uzņēmumu skaits, kuri izvairās norēķināties par atkritumu izvešanu.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas