Ļaundari uzlauž Dobeles zobārstniecības mājaslapu un sāk publicēt pilnīgas muļķības… Kas notika?

2 komentāri

Pēkšņas un spēcīgas zobu sāpes? Dzīvo Dobelē? Aši gribi steigties pie zobārsta? Tad, lūk, solīdā mājaslapā dobeleszobārstniecība.lv pieejama visa informācija par ārstu darba laikiem, kontaktinformācija. Bet tāds nieks, ka ir lasāms sauklis: raujam un ārstējam ar sāpēm, turklāt piebilde: cilvēkus ratiņkrēslos negaidām. Lieks apgrūtinājums…

Kā izrādās, tad paši zobārsti par šādas mājaslapas izveidi nemaz neesot atbildīgi un saukli nosauc par pilnīgām muļķībām. Ņemot vērā šo, atliek vien šādas versijas – vai nu kāds nelabvēlis vēlējies vai nu nomelnot, vai arī izcēlies ar ne to labāko humora izjūtu. Interesanti, ka kā mājaslapas izveidotāji minēti darboņi no portāla dakteri.lv, kuri gan gozēties kameras priekšā nevēlas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es uzreiz varu pateikt – bija uzlauzts serveris. Kaut kad nesen? Pirms divām nedēļām. Zināms, kurš to ir izdarījis? Ir ļoti grūti atklāt, kurš to ir izdarījis. Ir novērsta iespējamība uzlauzt serveri nākotnē. Ja kaut kas šāds ik pa laikam “izlec”, mēs to vienkārši neesam pamanījuši,” – tā tiek skaidrota iespējamā ļaundara rīcība. Informācijas tehnoloģiju eksperts norāda, – mājaslapas uzturētājs bezatbildīgi radījis vidi ļaunprāšiem.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • Gunta
    0

    Gunta

    Man rava un neglaba neko no zobiem. Aizbraucu uz Rīgu Sirovas klīniku,uzinaju ka ielaista parondatīze.Dobele strada tikais murga dakteri.

    06.05.2016 21:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas