Kur “izkūpējusi” Liepājas teātra lielā lustra? Bez Tabu atklāj gadu desmitiem glabāto noslēpumu!

4 komentāri

Liepājas puses iedzīvotājus jau gadu desmitiem neliek mierā kāda mistērija – kur pazudusi pilsētas teātra lielā lustra? Bez Tabu komanda devās noskaidrot…

Liepājas teātris ir vietējo lepnums un prieks un ar lielu nepacietību gaida, kad skatītāju zālē atkal parādīsies lielā lustra. Tiekamies ar Liepājas teātra vadību, taču pat direktors par šo jautājumu ir neziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apciemojam aktieri Jāni Dreiblatu, kurš Liepājas teātri vadījis 90. gados, un viņš sakās, ka nekādas lustras šajā vietā neesot bijis – ir bijis tikai āķis, kur tai pēc būtības jāatrodas. Arī citi speciālisti, kas teātrī strādājuši vēl pirms tam, atzīst, ka šādas lustras Liepājas teātrī nekad nav bijis. Gaismas pie teātra griestiem ir tādas jau no tā atvēršanas, un lielā lustra traucētu apgaismot skatuvi.

Foto

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • Dafne
  +1

  Dafne

  Vajag tik rakt. Jūs to varat!

  26.05.2016 19:12

 • Dafne
  +1

  Dafne

  Jā, arī piekrītu, ka lustra bija!!!. Arī visi paziņas atceras, ka bijusi. . Varbūt nebija 1925. gadā, bet vēlāk bijaUztaisījāt cilvēku par pajolīti .

  26.05.2016 19:10

 • Liepa
  +1

  Liepa

  Nu, vai ziniet.... Nevajag liepājniekus par idiotiem uzskatīt. Lustra tur BIJA. Un nemaz ne tik senā pagātnē. Kas notiek, ka cenšas to noliegt?

  25.05.2016 20:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas