Kaimiņienes dēļ daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji spiesti dzīvot bez ūdens

0 komentāri

Ieejot sava vannasistabā, Ērika ir nepatīkami pārsteigta. Uz griestiem uzradies prāvs pleķis un no tā tek ūdens straume. 

Nākamajā dienā pleķis griestos kļūst lielāks, aiznākamajā vēl lielāks un izplatījies tālāk uz dzīvojamo istabu. Kaimiņiene, kas, visticamāk, vainojama pie radušās situācijas, durvis vaļā nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas Namu pārvaldnieks situāciju atrisinājis pavisam vienkārši, nevarot iekļūt Imantas iedzīvotāja dzīvokli, – noslēdzis ūdeni visā Kurzemes prospekta daudzdzīvokļu nama stāvvadā.

Bez ūdens vannasistabās palikušas gan ģimenes ar zīdaiņiem, gan cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Mājas iedzīvotāji saņēmuši no Rīgas Namu pārvaldnieka arī rakstveida paziņojumu, ka aukstā un karstā ūdens padeve vannasistabā tiks atjaunota tikai pēc tam, kad 83. dzīvokļa īpašnieks nodrošinās iespēju santehniķim veikt nepieciešamos darbus īpašumā iebūvētajām komunikācijām.

Līdz brīdim, kamēr tas netiks nodrošināts, aukstā ūdens padeve netiks atjaunota.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas