Jelgavas pusē ir tāds “spoku ciems” kā Bramberģe… Kāpēc cilvēki par to runā?

6 komentāri

Apdzīvota vieta, kurā ierodoties pārņem tāda sajūta kā pamestā vesternu ciemā. Izrādās, ka tur notiek visai mistiskas lietas…

Jelgavas pusē atrodas kāda vieta, ko sauc par Bramberģi. 2011. gadā Jelgavas pašvaldība nosprieda, ka te dzīvo nepietiekams skaits cilvēku un mainīja tās statusu no ciema uz viensētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas gan neatsaucas uz apdzīvotās vietas ceļazīmi, kas joprojām norāda, ka, braucot tai cauri, jāsamazina ātrums. Brīdī, kad mainīts statuss, visi nepieciešamie dokumenti nosūtīti arī Latvijas Valsts ceļiem, taču līdz šim nekāda rīcība nav sekojusi. LVC pārstāve Anna Kononova kameru priekšā gan apgalvo, ka nekāda saskaņošana nav veikta.

Foto

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • ....
  +2

  ....

  kO JUUS MULKJIIBAS GVELZAT??? kada jums starpiba vai tur staav balta ziime vai nekada, protams nekaada jums starpiiba nav, bet es jums pateiksu vienu sis ciemats ir pilns ar berniem un ja nonjems ziimi, kurs nesis atbildiibu ja kads no berniem izskries uz celju, jo maajas ir pie pasha celja.. kuram idijotam tas tagad bij vajadziigs???

  18.04.2016 22:36

 • GG
  +1

  GG

  Ā sakars sakars te ar spokiem un mistiku?

  19.04.2016 23:51

 • Santa Klauss.
  0

  Santa Klauss.

  Ok ok cccp cccp l un gb ...

  20.04.2016 18:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas