Inciema iedzīvotājus terorizē agresīvs “četrkājains draugs”

4 komentāri

Sakosta roka, sakosts suns – Inciemā iedzīvotājus terorizē četrkājains “draugs”. Ar kaimiņu suņa agresiju saskārušies vairāki Inciema iedzīvotāji, turklāt daudzus biedē, ka agresīvais suns nereti “pastaigājās” gar turpat netālu esošo bērnudārzu.

“Pēdējā laikā jau puspiecos no rīta suns skraida brīvi” – satraukušies vietējie iedzīvotāji. Blakus mājai, kur mitinās suns un tā saimniece, atrodas arī bērnudārzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu komanda sazinās arī ar Krimuldas novada domi, kuras pārstāvji saka, – dome esot saukusi suņu ķērājus, uzlikusi saimniecei naudas sodu, aicinājusi policiju iesaistīties, taču – viss velti. Policijai un glābšanas dienestam neesot tiesību ielauzties sievietes dzīvoklī.

Kamēr cilvēkiem tiek nodarīti maznozīmīgi nodarījumi, suņa saimniecei var uzlikt vien administratīvo sodu, tādēļ tagad patlaban neko nevarot darīt.

Foto

Skaties video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Madara
  +3

  Madara

  Zel,sunisa. Vina neaptesta saimnieca,vinu tiesa nave iedzis. Gari slima cilvekam vsp nedrikstetu laut turet suni.

  13.05.2016 09:40

 • Zanda
  +2

  Zanda

  bessī ārā tie suņu saimnieki, kas iedomājas, ka visam ciemam jāpakārtojas viņa suņa tikumiem

  12.05.2016 20:20

 • Protestante
  +1

  Protestante

  Ta nu mums taja Ciemā dzīvojas, saimniece vispār nedomā ar galvu, suns viņai vispār pēkšņi toreiz parādījās un tad arī sekoja tas, ka izmeta savu kaķeni kura iznēsāja mazuļus tad, pāri balkonam. Pie tam viņa speciāli uzrūda to savu suni uz citiem, mazāka izmēra suņiem un jau ir cietuši vairāk kā 6 suņi.

  14.05.2016 11:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas