Garāžu īpašnieki Valmierā vēlas tās legalizēt, taču valsts neļauj. Kas notiek?

1 komentārs

Garāžu īpašnieki Valmierā ir strupceļā. Gribētu savas būves legalizēt, taču astoņu gadu garumā tas nav izdevies. Kāpēc tā?

Lai garāžas legalizētu un ierakstītu zemes grāmatā, jānoslēdz zemes nomas līgums ar zemes īpašnieku, kas, kā izrādās, nav vis kāds negantais onkulis, bet gan Latvijas valsts – Finanšu ministrijas personā, kas nedz slēdz zemes nomas līgumu, nedz pārdod zemi garāžu lietotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Garāžu lietotāji ir sarūgtināti, ka neviens viņus pat neesot informējis, ka to zeme tiek nodota valstij kā bezsaimnieka. Kamēr būvju likumību nevarēs pierādīt, zemes nomas līgumu neslēgs un garāžu lietoji tās nevarēs ierakstīt zemes grāmatā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • nekas
    0

    nekas

    valsts...tās ir pāris amatpersonas...

    11.05.2016 14:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas