Elitārais Ķīpsalas rajons grimst kanalizācijas ūdeņos; trīs gadus RNP neko nav spējis darīt

0 komentāri

Ķīpsalā jau gadiem no kādas Rīgas domei piederošas mājas, kuru apsaimnieko Rīgas Namu pārvaldnieks, ir īsti kanalizācijas plūdumi. Valsts vides dienestam divu gadu laikā nav izdevies apturēt kanalizācijas ūdeņu ietecēšanu apkārtējā vidē un arī blakus esošajā Daugavas pludmalē.

Klajais, acīmredzamais un ar degunu pavisam labi saožamais pārkāpums notiek uz Rīgas domes zemes īpašuma, ko apsaimnieko Rīgas Namu pārvaldnieks. Valsts vides dienests saka, ka gadiem ir sūtījis vēstules apsaimniekotājam un tagad pat ierosināta lieta par pārkāpumu, taču nekādas rīcības līdz šim nav bijis. Iedzīvotāji tikmēr rauc degunus – smaka ir nepārprotama – kanalizācija nāk ne tikai no izlietnēm, bet arī, visticamāk, – labierīcībām. Turklāt kanalizācijas ūdeņi ieplūduši blakus esošajā pludmalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim uz sūdzībām Rīgas Namu pārvaldnieks esot atbildējis, ka sakārtošanai līdzekļi būšot vien 2017. gadā. Šādu atbildi par absolūti nepieņemamu uzskata Valsts vides dienests, kurš arī pieņēmis lēmumu uzņēmumu bargi sodīt, ja pārkāpums netiks novērsts nekavējoties.

Bez Tabu zvans vai Rīgas Namu pārvaldnieka bailes no soda – taču tagad nudien kaut kas tiek darīts lietas labā. Atsūtīti darbinieki, kas sola – situāciju risinās.

Strādnieki skaidro, – senās koka mājas novecojusī kanalizācijas sistēma paredzēta tikai izlietnēm, taču tagad kalpo visiem notekūdeņiem. Tas arī rada kanalizācijas noplūdi apkārtējā vidē.

Tagad noplūde ir novērsta, taču par turpmākajiem darbiem “jālemj kopā ar dzīvokļu īpašniekiem”. Taču tas ir ne tikai laika, bet arī naudas jautājums.

Foto:

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas