Daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji cīnās ar nelūgtiem viesiem – kabeļoperatoriem

2 komentāri

Brīvības gatves 228. nama bēniņos un uz ēkas jumta regulāri viesojas dažādu kabeļoperatoru darbinieki. Iedzīvotāji nolēmuši šādu attieksmi nepaciest.

Lai pasargātu bēniņus no nepiederošām personām, iedzīvotāji izveidojuši vairākus bastionus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par reklāmām, kas izvietotas uz nama fasādes, ēkas kopējā katlā nonāk ievērojami līdzekļi. 2014. gadā tie bija 1 700 eiro, bet pērn ieņēmumi palielinājās par tūkstoti. Tagad iedzīvotāji vēlas saņemt maksu no kabeļoperatoriem par kopīpašuma izmantošanu.

Izrādās, ka namu pārvaldnieks noslēdzis līgumus ar kabeļoperatoriem.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Saulīte
  +1

  Saulīte

  Iznak,ka māja pieder apsaimniekotājam,nevis iedzīvotājiem !!!Ko tik nedabū gatavu!Un par īri,lai maksā veseli!Būs mājai naudiņa remontiem.Tas būtu jādara visiem...

  13.05.2016 15:38

 • endim
  0

  endim

  Māja pieder nevis iedzīvotājiem, bet mājas, jeb dzīvokļu īpašniekiem. Tas var nebūt viens un tas pats. Īpašniekiem nav saistoši apsaimniekotāja slēgtie līgumi, ja vien viņi paši nav devuši savu piekrišanu.

  16.05.2016 08:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas