Betona segums 11. novembra krastmalā satrauc iedzīvotājus

0 komentāri

11. novembra krastmala, trotuārs, kas ved gar vecpilsētas robežu, kur laiku pa laikam noklīst kāds tūrists. Pilnā sparā ritot būvdarbiem, gar to uzsliets žogs, bet betons, kas redzams gar žoga malu, satraucis iedzīvotājus. Pēc skata – nekāds, un vai būs pietiekami kvalitatīvs? To devās skaidrot raidījums Bez Tabu.

Būvniecības eksperts, kuram uzticas Bez Tabu komanda, saka, – betons kā materiāls ir labi piemērots Latvijas apstākļiem, tādēļ apšaubīt šāda materiāla izvēli no praktiskā viedokļa nevar. Tiesa gan, pastrīdēties var par tā izskatu, proti, cik glīti tas izskatās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr par aiz žoga notiekošo būvdarbu atbildīgie, saka, – šis betons 11. novembra krastmalā nav uz ilgu palikšanu. Kad tiks pabeigti būvdarbi, tur būšot jauns trotuārs – jauna ietve. Ir tikai nedaudz jāpaciešas.

Foto!

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas