Ar CSDD jauno ēku jau notikusi pirmā “šmuce” – fasādes stikli sākuši plaisāt…

1 komentārs

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) jaunā ēka ekspluatācijā nodota pavisam nesen, bet to jau sākušas vajāt pirmās ķibeles. Kā tad tā?

Aplūkojot celtni tuvāk, redzams, ka vairākās vietās tās fasādes stikli ir sākuši plaisāt, kas rada zināmas bažas par ēkas nākotni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Celtnieki ir pārliecināti, ka stiklu plaisāšana vairs neturpināsies un tuvākajā laikā tie tiks nomainīti. Jācer, ka pēc pieciem gadiem nodokļu maksātājiem nenāksies regulāri apmaksāt saplaisājušu stiklu nomaiņu.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • GD
    0

    GD

    Tv žurkas nespēj normālu sižetu atrast tad meklē stulbums kur piesieties. Varēja jau vismaz noskaidrot faktus līdz galam par to ka katram nomainītam stiklam garantija ir no jauna. Pretīgi jau dažreiz paliek ziņas skatoties pa Tv tagad arī internetu ar mēsliem piegāž.

    21.05.2016 13:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas