Absurds! Latvijas zemniekiem nav vietas Zemnieku nakts tirgū, kur priekšā jau poļi

8 komentāri

Aveņu lauka darbi padarīti, zemeņu dobēs darāmais rit pilnā sparā – zemnieku saimniecība Bērzi jau gatavojas vasaras tirdzniecībai, taču, izrādās, šogad Latvijas zemniekiem nav vietas Zemnieku nakts tirgū, ziņo raidījums Bez Tabu.

Izrādās, tirgū ir daudz poļu pārdevēju, ka vietējiem ražotājiem vairs nav vietas, kur tirgoties. Tirdzniecības vietu abonenti jau pārdoti gada sākumā uz visu gadu, un zemnieku saimniecībām, kas audzē tikai zemenes un aktīvi tirgoties var kādus divus mēnešus, jāpaliek ir bešā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Alternatīva – zemnieki var pārdot preci, iegādājoties vienas dienas abonementu. Taču tas esot dārgāks, turklāt katru dienu būtu jāmaina tirdzniecības vieta. Zināms, ka šādi pastāvīgo pircēju nenoturēt, bet daudz ir tādu, kas tieši lūko pēc Latvijā audzētām zemenēm.

“Ja jau Latvijas zemniekam ir tik grūti tikt zemnieku tirgū, varbūt jāliek tam cits nosaukums?” retoriski jautā Dagnija Vībāne, zemnieku saimniecības Bērzi īpašnieka meita.

Video!

8 komentāri

TOP komentāri

 • Ina
  +5

  Ina

  Parasti citas valstiis vispirms tiek domats par vietejiem iedzivotajiem- darbu dod vispirms savejiem un savu tautiesu prece ir topaa!! Tur zemnieki plaukst,nav jalauza galva kur pardot savu izaudzeto produkciju.LV daudz kas notiek otradaak. Zeel.

  05.05.2016 22:44

 • Nu re
  +4

  Nu re

  To utaiņu tirgu jau sen vajadzēja klapēt ciet, bet Latvijas zemniekiem ierīkot atbilstošu, piebraucamu, latvisku tirgu.
  Te ir darbs jaunajam Ministru prezidentam un citiem kungiem, kas Latviju cienī.

  05.05.2016 14:45

 • jāmodina ļeņins
  +3

  jāmodina ļeņins

  Viss ir loģiski. Vai tad lustrācija notika pie brīvvalsts atjaunošanas? Joprojām čekas maisi nav izpurināti, {visticamāk tie vispār izgaisīs} tātad korupcijas pamatprincipi darbosies arī turpmāk. Poļi laicīgi ielika kabatā vajadzīgajam cilvēkam un viss notiek. Mūsu naivie zemnieki tikai cer uz korumpēto ierēdņu godīgu atbalstu.

  05.05.2016 19:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas