Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Sapnis par Austrāliju izsapņots! Uzticoties tūrisma aģentūrai, kliente zaudē naudu un ceļojumu

Sapnis par Austrāliju izsapņots! Uzticoties tūrisma aģentūrai, kliente zaudē naudu un ceļojumu 4

Elita Kohanovska kopā ar brāli vēlējās doties uz Austrāliju. Biļešu iegādi uzticot profesionāļiem, cerējuši, ka arī pārējo ceļojuma norises plānošanu, visus klupšanas akmeņus tūrisma aģentūras pārstāvji palīdzēs atrisināt. Diemžēl Elitas pieredzētais mudina viņu brīdināt, ka, pat uzticot ceļojuma plānošanu savas jomas pārzinātājiem, līdz galam paļauties nevar. Jo laikā, kad viņai būtu jābauda Austrālijas daba, Elita skaidrojas ar tūrisma aģentūru ”Kolumbs”, palīgā aicinot Bez Tabu.

Aculiecinieks: Centrāltirgus būvlaukumā atklāti zog bruģi?

Aculiecinieks: Centrāltirgus būvlaukumā atklāti zog bruģi? 1

Nu jau kādu laiku Rīgas Centrāltirgū notiek rekonstrukcijas darbi. Teritorijā ir noņemts vecais segums, tā vietā tiek klāts jauns bruģis. Kāds Bez Tabu skatītājs pamana un nofilmē, ka būvlaukumā aiz žoga kāds vīrietis veic dīvainas darbības. Proti, iespējams, rūpējas par to, lai pie viņa mājas parādītos skaisti bruģēts laukums.

Bez Tabu policijai nodod labdarības kastu apzadzēju foto. Likumsargi aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem

Bez Tabu policijai nodod labdarības kastu apzadzēju foto. Likumsargi aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem 1

Pērnajā nedēļā kāda skatītāja pamana to, kā pāris cilvēki no kastes, kurā cilvēki var atdot labdarībai sev nevajadzīgās drēbes, maisus ar mantām nevis liek iekšā, bet gan ņem ārā. Pēc aizrādījuma maisi tiek atlikti atpakaļ. No savstarpējām sarunām noprotams, ka šie cilvēki uz šejieni čiept mantas brauc regulāri. Aculieciniece paspēj darboņus nofotografēt. Te rodas jautājums, ko darīt ar šiem foto, vai tie policijai var palīdzēt noķert iespējamos ļaundarus un kāda ir noteiktā kārtība, kā rīkoties?

Daļa jelgavnieku palikuši bez vietējā laikraksta. Avīzes piegādātājs savu vainu atzīst daļēji

Daļa jelgavnieku palikuši bez vietējā laikraksta. Avīzes piegādātājs savu vainu atzīst daļēji 2

Lai arī ir moderno tehnoloģi laikmets, daudzi ļaudis vēl joprojām izvēlas jaunumus uzzināt no laikrakstiem. Iespēju informēt sava pagasta iedzīvotājus par jaunumiem ar avīzes starpniecību izmanto arī novadu vadības, par budžeta līdzekļiem tās pasūtot. Tā notiek arī Jelgavas pusē. Ja vairākus gadus ar avīzes piegādi viss ir kārtībā, tad pēdējo nedēļu laikā neizprotamu iemeslu dēļ daudziem jelgavniekiem vairs nav iespēja uzzināt vietējās aktualitātes.

Mums tas godu nedara! Narkokurjeru tīkls no Latvijas izpleties pa visu pasauli

Mums tas godu nedara! Narkokurjeru tīkls no Latvijas izpleties pa visu pasauli

Riskējot ar savu dzīvību, Latvijas iedzīvotāji gatavi pārkāpt likumu un kļūt par narkotiku kurjeriem. Pagājušajā gadā vien (līdzīgi kā iepriekšējos) par narkotiku pārvadāšanu ir aizturēts gandrīz pussimts Latvijas valstspiederīgo. Pārsvarā tie ir vīrieši visās vecuma grupās, lielākoties maznodrošinātas personas, ar zemu izglītības līmeni, kas tīko pēc ātras peļņas.

Celies un ej! Lielvārdē arī mirušajiem jāpilda pilsoņa pienākums un jādodas vēlēt

Celies un ej! Lielvārdē arī mirušajiem jāpilda pilsoņa pienākums un jādodas vēlēt 3

Imants marta nogalē savā pastkastītē saņēma vēstuli no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, kas adresēta bijušās sievas mātes brālim. Vēstulē minēts, ka kungs reģistrēts pašvaldību vēlēšanām un 3. jūnijā jādodas pildīt pilsoņa pienākumu. Mulsinošākais šajā situācija ir fakts, ka vēstules adresāts mūžībā devies jau pirms 8 gadiem un Latvijā ilgstoši nav uzturējies.

Pircēja lielveikalā aiz rokas pieķer zagļus, kas labdarībai atstātās mantas stiepj uz savu auto

Pircēja lielveikalā aiz rokas pieķer zagļus, kas labdarībai atstātās mantas stiepj uz savu auto

Teju katrā Rīgā esošajā tirdzniecības centrā ir izvietots punkts, kurā cilvēki var nodot labdarībai savas mantas, kuras pašam vairs nav vajadzīgas. Lielākoties apģērbus un apavus. Kad kastes pilnas, atbrauc labdarības organizācijas darbinieki, atstāto aizved pie sevis, izšķiro un tālāk nogādā tiem, kuriem palīdzība vajadzīga. Tiktāl viss ir skaisti. Bet ir cilvēki, kuri šos punktus uztvēruši kā vietu, kur viegli var tikt pie mantām, kaut arī viņiem tās nepienākas.