Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Nejēdzības

Tas ir rekets! Rīdzinieki sašutuši par šantāžas vēstulēm, kas draud ar mistiska parādu piedziņu

Tas ir rekets! Rīdzinieki sašutuši par šantāžas vēstulēm, kas draud ar mistiska parādu piedziņu 4

Janvāra beigās pie raidījuma Bez Tabu pēc palīdzības vēršas Stendes ielas iedzīvotāji no Rīgas, jo savās pasta kastītēs ir saņēmuši dīvainus paziņojumus. Ir uzradies zemes, uz kuras atrodas mājas kurās cilvēki dzīvo īpašnieks, kurš nu no dzīvokļa īpašniekiem pieprasa samaksāt mistisku zemes nomas maksu par 2008. un 2009. gadu. Nu attiecīgajiem iedzīvotājiem ir piepulcējušies vēl vairāki simti Rīgas iedzīvotāju.

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām?

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām?

Kādas stomatoloģijas institūta apmeklētājas ”Facebook ” ieraksts šonedēļ guvis plašu rezonansi, jo vēsta, ka Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta apmeklējuma laikā bija dzirdami bērnu kliedzieni. Ārsts atbildējis, ka bērniem zobu raušana ar narkozes lietošanu notiek līdz pulksten 14.00, bet pēc tam narkoze netiek piedāvāta, jo tam nepietiek līdzekļu.

“Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs!” Doktorāts ”atšuj” pacienti, kura vēlas pieteikt vizīti

"Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs!" Doktorāts “atšuj” pacienti, kura vēlas pieteikt vizīti 16

Cilvēks, lai kas viņš nebūtu, ir tikai cilvēks. Slimo visi. Ko darīt, ja brīvdienu darbā nevar dabūt? Nākas meklēt iespējas, lai pie daktera tiktu pēc darba laika. Cilvēks zvana uz doktorātu, piesaka vizīti, bet atbilde ir – vai nu nāciet tad, kad mēs piedāvājam, vai arī palieciet bešā. Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs. Tas nekas, ka ārstam ir noteikts darba laiks. Vai tad ārstiem nav jāievēro noteiktais darba laiks?