Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Bez Tabu
Bez Tabu

Nejēdzības

Superdārgie galvaspilsētas lifti lielākoties stāvot dīkā! Kurš maksā par remontu, un cik?

Superdārgie galvaspilsētas lifti lielākoties stāvot dīkā! Kurš maksā par remontu, un cik? 2

Nu jau krietnu laiku Latvijas galvaspilsētā, patreiz gan ne visur, kur tie būtu nepieciešami, ir ierīkoti speciāli pacēlāji, kurus var izmantot cilvēki ar kustību traucējumiem vai māmiņas ar ratiem, lai nav jāmokās pārvietojoties izmantojot padomijas laikos ierīkotās parodijas par uzbrauktuvi/nobrauktuvi gājēju tuneļos, pie tiltiem. Bet! Ne vienmēr jaunievedums attaisno uz sevi liktās cerības.

KAUNS! Rīgas mežos pēc svētkiem pat vairāk eglīšu nekā pirms!

KAUNS! Rīgas mežos pēc svētkiem pat vairāk eglīšu nekā pirms! 2

Zvaigznes diena tradicionāli tiek uzskatīta par pēdējo dienu, kad atvadīties no svētku rotājumiem mājās, arī Ziemassvētku eglītēm. Nepatīkamu skatu meža malā pie Rencēnu ielas uzgājis kāds aculiecinieks – kaudzēs samestas neiztirgotās Ziemassvētku eglītes.

Vienu firmu aizver, vietā atver citu! Darba meklētāji sašutuši par firmu, kas tinot ap pirkstu klientus

Vienu firmu aizver, vietā atver citu! Darba meklētāji sašutuši par firmu, kas tinot ap pirkstu klientus

Šajā gadā gan sabiedrībā, gan politiskā līmenī daudz ir runāts par to, kā Latvijā atgriezt tos, kuri izbraukuši labākas dzīves jebšu darba meklējumos. Skaidra atbilde tā arī nav gūta, un, iespējams, ka nākamgad no mūsu valsts aizbrauks vēl cilvēku. Bet jāliek aiz auss, ka, lūkojot pēc lielās peļņas citās valstīs, ir jāuzmanās. Bez Tabu skatītāji ziņo par kādu darba sludinājumu, kurā solītais neatbilst realitātei.