Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Valsts amatpersona “pa kluso” pasniedz privātstundas skolēniem. Kas liedz to darīt legāli?

Valsts amatpersona "pa kluso" pasniedz privātstundas skolēniem. Kas liedz to darīt legāli? 1

Marts jau ir pāri pusei, un tas nozīmē, ka mēs ne vien tuvojamies pavasarim, bet arī brīdim, kad skolēniem jūs jāiespringst eksāmeniem. Nav noslēpums, ka ne visiem mācīšanās iet no rokas un vecākiem nākas lauzīt galvu par to, kā atvasei palīdzēt uzlabot sekmes. Viens no variantiem – algot privātskolotāju. Kur to meklēt? Sludinājumu portāli ir pilni ar piedāvājumiem, bet, kā noskaidrot, cik attiecīgais piedāvājums ir kvalitatīvs un likumīgs?

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem 6

Skandāls Ogres pirmsskolas izglītības mācību iestādē par nesmukumu naudas lietās samilza jau pirms pāris gadiem. Bērnudārzā veica pārbaudi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, tika veikts audits un prettiesiskas darbības no mācību iestādes grāmatvedības dokumentiem līda kā īlens no maisa. Rezultātā tagad arī Prokuratūra izvirzījusi apsūdzību pieciem darbiniekiem un iestādes vadītājai, kura, tiekoties ar Bez Tabu, notikušo komentē nelabprāt, jo pašlaik notiekot tiesvedība.

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos!

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos! 13

Kad pie durvīm piezvanījis vīrietis, sakot, ka ūdens kvalitātes pārbaude, Smiltenes iedzīvotāja Veras kundze bijusi pārliecināta, ka ieradies kāds no namu pārvaldes un ļāvusi vīrietim ienākt. Vīrietis aptumšojis viņai prātu un psiholoģiski apstrādājis tik veikli, ka nepaguva ne acu pamirkšķināt, kā jau bija iestigusi parādsaistībās. Savā pieredzē dalās Smiltenes iedzīvotāja.

Garciemā piejūras parkā gadiem mētājas sprādzienbīstami lādiņi. Atbildīgie neliekas ne zinis

Garciemā piejūras parkā gadiem mētājas sprādzienbīstami lādiņi. Atbildīgie neliekas ne zinis

Bez Tabu pieredzē ir daudz gadījumu, kad jāatgriežas vietā, kurā jau reizi ir būts, filmēts stāsts, bet tur atkal nākas atgriezties. Tas bija 2015. gada novembris, kad Bez Tabu devās uz piejūras dabas parku netālu no Garciema, Carnikavas novadā. Kāds vietējais iedzīvotājs ziņo, ka dabas parkā, kuru iecienījuši pastaigu mīļotāji, kā arī orientēšanās sporta cienītāji, virs zemes atrasti vairāki desmiti nesprāgušas munīcijas vienību.