Neiedomājami! Eiropark piemēro 25 eiro sodu otrās grupas invalīdam

5 komentāri

Visvaldis Dziesma, otrās grupas invalīds, kuram, tā teikt, visi dokumenti ir kārtībā. Automobiļa salonā pie priekšējā stikla novietota invalīdu stāvvietu izmantošanas karte. Tomēr liktenīgajā dienā automašīna atradusies blakus iezīmētajai vietai.

Pēc iepirkšanās ieraudzījis, ka tieši blakus invalīdu stāvvietu izmantošanas kartei novietota 25 eiro soda kvīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, tas tāpēc, ka Visvaldis, būdams invalīds ar kustību traucējumiem, nav aizgājis izņemt vienreizējo bezmaksas stundas caurlaidi.

Eiropark valdes loceklis Mārtiņš Meisītis skaidro, – ja Visvaldis savu auto būtu novietojis invalīdu stāvvietā, viņam talons nebūtu jāizņem. Pārējās stāvvietās visiem jāievēro to izmantošanas noteikumi.

Izrādās, talons būtu bijis jāpaņem arī tad, ja Visvaldis būtu savu automašīnu novietojis blakus vietā. Jo Grostonas ielas Prismas teritorijā ir piecas invalīdu stāvvietas, kas apzīmētas ar 837. papildzīmi, un trīs invalīdiem tikai paredzētas stāvvietas, kas apzīmētas ar horizontālo apzīmējumu.

CSDD apstiprina, ka oficiālās invalīdu stāvvietas tik tiešām apzīmētas gan ar papildzīmi, gan horizontālo krāsojumu. Tomēr zināms, ka Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu noteikumi paredz – ja invalīdu stāvvietas ir aizņemtas, invalīdiem ir tiesības novietot auto bezmaksas jebkurā citā vietā.

CSDD uzskata, kā privātam uzņēmumam Eiropark ir tiesības likt ievērot savus noteikumus, savukārt Labklājības ministrija, nenosakot stāvvietu ierīkošanu, un Rīgas dome atbild tikai par savām stāvvietām. Eiropark šajā teritorijā esot nodrošinājis nepieciešamo invalīdu stāvvietu skaitu.

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • jiržiks
  +2

  jiržiks

  Dzīvnieki

  19.03.2016 10:54

 • joks
  +2

  joks

  viss mūsu zemē pa krievisko

  19.03.2016 08:07

 • Valda
  +2

  Valda

  uz kurieni mēs ejam, citur Eiropā kas tāds būtu neiedomājami!!!

  18.03.2016 23:02

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas