Nedienas ar kāpņutelpas jumtu – tas regulāri sagāžas un apdraud iedzīvotājus

2 komentāri

Rīgā, Bišumuižā, pavisam nesen ir uzceltas jaunas un glītas daudzdzīvokļu mājas. It kā viss ir labi, tomēr kāda nama iedzīvotājs Andris norāda, ka jumtiņš, kas atrodas virs ieejas kāpņutelpā, regulāri ir bojāts vai pat nolauzts.

Ēka ekspluatācija nodota salīdzinoši nesen – 2011. gadā. Ja līdz šim uzmanību vajadzējis pievērst dažādiem sīkumiem, taču tagad Andri bažīgu darījis kāpņu telpas jumtiņš. ”Jumts ir galīgi neizturīgs – lūst no sava svara, sniega,” norāda Andris. Pēdējo reizi jumts nolūzis pavisam nesen – janvāra beigās. Tā kā tas lūst regulāri, jautājums ir par nama iedzīvotāju drošību, jo viņiem regulāri nākas uzturēties zem jumtiņa – kaut vai, lai ievadīti paroli kodu atslēgai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Andris atklāj, ka nolēmis pārbaudīt citu blakus esošo māju kāpņutelpas jumtiņu drošību. Viņš norāda, – citi jumtiņi ir pamatīgi nostiprināti ar tērauda trosēm, tāpēc tie ir droši. Ēkas apsaimniekotāji, bijušie būvnieki un starpnieki gan skaidro, kāpēc kāpņu telpas jumts izrādījies tik nedrošs un kad to salabos.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vanags
  0

  Vanags

  Ko darīt?

  04.02.2016 21:03

 • tētuks
  0

  tētuks

  klasika, klasika, klasika

  04.02.2016 19:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas