Nama īpašnieks grib sakopt īpašumu, taču Rīgas Būvvalde “velk gumiju”

1 komentārs

Rīgā pieteikta cīņa bīstamiem un nesakoptiem īpašumiem, un galvaspilsētā var atrast īpašniekus, kuri gatavi savus paplukušos īpašumus sakārtot. Tomēr Rīgas Būvvalde liedz to darīt!

“Kopš tā brīža, kad iesniedzām Būvvaldē lūgumu akceptēt šo mūri nojaukt, ir pagājis vairāk nekā pusgads,” saka Ilmārs Ozoliņš, pilnvarots nama īpašnieces pārstāvis. Satraukumu rada fakts, – pa šo laiku mūris ir jau par diviem centimetriem nosvēries uz vienu pusi, kļūstot arvien bīstamāks tiem, kas iet garām šim graustam. Ikviens var redzēt, – tā sabrukšana ir laika jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stabu ielā 59 kopš pagājušā gadsimta sākuma slejas nams, kas tagad pieder uz pusēm divām īpašniecēm. Katra īpašniece citādāk izprot nama apsaimniekošanu, un saspīlējums starp īpašniecēm aug augumā.

Rīgas Būvvaldes pārstāve skaidro, ka minētais bīstamais žogs ir kopīpašums, un šajā gadījumā, ierosinot būves demontāžu, tiek samazināts abu īpašnieku īpašums, tādēļ ir nepieciešama abu īpašnieku piekrišana. “Ja viņas savstarpēji nav spējušas vienoties, tad Būvvalde uzliks par pienākumu panākt vienošanos,” pēc raidījuma Bez Tabu arī Būvvalde ir sarosījusies risināt šo jautājumu.

Foto

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Viktors
    0

    Viktors

    Vienkārši paņemt un nodauzīt ar āmuru! Jopcik, es vairs savā sētā nevaru sūda mūrīti nojaukt bez birokrātu ziņas!

    13.04.2016 09:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas