Nacionālo bruņoto spēku darbiniekus pārvadā nelegāli nodarbināti šoferi

1 komentārs

Edvīns ir autovadītājs ar trīsdesmit gadu pieredzi, savus darba pienākumus vienmēr veicis apzinīgi, un bijis vairāk nekā pārsteigts, saņemot ziņu, ka priekšnieks gribot viņu atstāt bez samaksas par padarīto darbu.

Izrādās, – Valsts darba inspekcija uzņēmumam SIA Vērsis Ro piespriedusi sodu par nelegālu autovadītāju, kuri pārvadā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) darbiniekus, nodarbināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Edvīnam par pēdējo darba nedēļu darba devējs palicis parādā 110 eiro. Interesantākais ir tas, ka darba devējs ar saviem darbiniekiem neslēdz darba līgumus.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Egons
    0

    Egons

    Tas pats jau visur.. arī citi šoferi, ekspeditori... jebkurā sfērā

    18.03.2016 08:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas