Miera ielas iedzīvotājus satrauc Allāha pielūdzēji. Aculiecinieka video!

3 komentāri

Viena no šarmantākajām apkaimēm Rīgā – Miera iela – nemaz nav tik mierīga. Vietējie pamanījuši, ka pēdējā laikā tur sarosījušies personāži, kas pielūdz Allāhu, un dažādi “andelmaņi”.

Kāds iedzīvotājs, kurš pievērsis uzmanību šajā ielā notiekošajam, atzīst, ka pirms kāda laika tas vēl nebija tik aktuāli, taču tagad bēgļu uzņemšanas, kā arī Parīzes teroraktu kontekstā Miera ielā notiekošais licis aizdomāties. Tur redzams, kā cilvēki acīmredzot pielūdz Allāhu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas vēl nebūtu nekas, ja iedzīvotāju uzmanību pirms kāda laika nepiesaistītu arī citas kaimiņu izpausmes – no kāda sētas šķūnīša apkaimes nākušas skaņas, kas pieder sāpes pārdzīvojušam dzīvniekam. Tuvējās mājās iemītnieks norāda, ka pamanījis vīrus, kuri nesuši aunu, lai to acīmredzot turpat piebeigtu. Tajā pašā laikā viens no pagalmā sastaptajiem vīriem taisnojas, ka dzīvnieks vienkārši ieslēgts šķūnītī un sācis blēt.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • ....
  0

  ....

  Sanāk ka tagad vairs Latvijā nedrīgst izspausts citu ticību?

  13.02.2016 11:26

 • ....
  0

  ....

  Smiekligi.....no musas uzpus ziloni,laikam jau aptrucies par ko runat

  12.02.2016 01:00

 • Dārta
  0

  Dārta

  Miera ielas savdabīgais hipsterīgums :D Piestāv!

  10.02.2016 09:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas