“Mēs esam kategoriski pret!” – skolēni izsaka savas domas par mācību gada pagarināšanu

1 komentārs

Īsākas vasaras brīvdienas neizklausās pārāk iedvesmojoši, un skolēni kameras priekšā ir gatavi atklāti pateikt, ko par to domā patiesībā.

Iespējamā mācību gada pagarināšana ir bijis karsts jautājumus pēdējās nedēļās – skolēni pret to iebilst, taču Izglītības un zinātnes ministrijai ir citi plāni. Tajā pašā laikā uz Bez Tabu jautājumiem ierēdņi nebija gatavi sniegt atbildes, jo acīmredzot baidījās, ka tie varētu nesakrist ar ministra teikto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzrunātie skolēni visi kā viens ir pret mācību gada pagarināšanu, taču, kā izrādās, citās valstīs vasaras brīvlaiki ir vēl īsāki, un sastaptie jaunieši no Austrijas un Vācijas par to šķietami nepārdzīvo. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka to zināmā mērā kompensē cita veida brīvdienas visa gada laikā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • ir
    0

    ir

    berni kuriem dazadas nodarbibas,kas saistitas ar sportu ir katru dienu.Tapec uzskatu,ka pagarinat vajag tiem,kas nekur nedarbojas neviena pulcina.

    25.03.2016 05:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas