Meklējam pavasara vēstnešus! Sūti bildi Bez Tabu, un mēs ziņosim par pavasara atnākšanu!

3 komentāri

Neticami, bet pavasaris jau mūs sagaida pavisam drīz! 20. martā varēsim teikt: “Ziema, atā! Sveiks, pavasari!”, jo tas būs pavisam oficiāli. Bet, kamēr pavasaris oficiāli nav iestājies, raidījums Bez Tabu meklē pavasara vēstnešus un aicina tevi iesaistīties to meklēšanā!

Ja savās ikdienas gaitās redzi kaut ko, kas liecina par tuvojošos pavasari – nofotografē to un sūti mums foto!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas var būt jebkas, kas tev asociējas ar pavasari – putns, pūpoli, izplaukusi narcise uz palodzes, smaidīgi draugi – tas viss liecina, ka pavisam drīz varēsim priecāties par siltāku laiku, vairāk saules, gaišākām dienām un visiem citiem priekiem, ko mums nes pavasaris.

Kā tu vari dalīties ar savu pavasara vēstnesi? Pievieno savu fotogrāfiju turpmāk redzamajā formā. Ieraksti noteikti savu vārdu, kontaktinformāciju. Tava bilde tiks pievienota kopējai bilžu galerijai, kas vēsta par pavasara vēstnešiem. Ja kāda bilde tev īpaši iepatiksies, nobalso par to, vai dalies ar to sociālajos tīklos! Raidījums Bez Tabu apkopos labākās fotogrāfijas un izveidos pavasara vēstnešu fotoalbumu!

Piedalies balsošanā! Tu vari noteikt, kura no visām iesūtītajām fotogrāfijām ir tavs favorīts un, kura ir vispavasarīgākā! Nobalso.

Ja tieši par tavu iesūtīto fotogrāfiju būs viss vairāk sabalsots, tiksi pie balvas. Grāmatu apgāds Jumava dāvinās tev 40 eiro dāvanu karti!!!

Balva

Piedalies un kopā izveidosim skaistu pavasara fotoalbumu!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  +1

  Ieva

  Kādēļ nevar redzēt bildes? es ļoti vēlētos redzēt! !

  20.03.2016 23:27

 • Elīna
  +1

  Elīna

  Es arī neredzu savu bildi!

  18.03.2016 16:19

 • Santa
  +1

  Santa

  Kāpēc es neredzu savu bildi?

  02.03.2016 13:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas