Maskavas Universitāte nevēlas atzīt Latvijas vidusskolas diplomu

0 komentāri

Liels bijis kādas ģimenes pārsteigums, kad izrādījies, ka viņu meita pēc vidusskolas absolvēšanas netiek uzņemta Maskavas Universitātē. Izrādās, ka šis nav tāds vienīgais gadījums…

Latvija ir vienīgā no Baltijas valstīm, kuras vidējā izglītība netiek atzīta Krievijā. Tā nu nācies tērēt laiku, kā arī vairāk nekā 4000 rubļu (ap 60 eiro), lai nokārtotu formalitātes un atestāts tiktu atzīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā skaidro Izglītības kvalitātes valsts dienesta pārstāvis Jānis Mihailovs, katrai augstskolai ir tiesības noteikt uzņemšanas eksāmenus un citas prasības, kas saistās ar studentu iestāšanos.

Līdzīgs precedents pieredzēts arī ar Kembridžas Universitāti, kura nemaz neatzīst tepat iegūtos vidējās izglītības diplomus, un Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kurai ticis šāds “gods”.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas