Māmiņām Zemitāna pārvada šķērsošana pārtop par nervus kutinošu nodarbi

3 komentāri

Ekonomikas ministrija aprēķinājusi, ka pērn samazinājies to cilvēku skaits, kuri dodas prom no Latvijas. 2015. gadā no valsts izbraukuši par 7900 cilvēkiem vairāk ieceļojuši. Šajā sakarā nemitīgi tiek skandināts, ka ģimenēm jārūpējas par pieaugumu, lai nākamās paaudzēs būtu pietiekami kuplas.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no māmiņas, kas apliecina, ka pašvaldības un valsts nepievērš uzmanību dažādiem sīkumiem, kas ļoti kaitina jaunos vecākus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dana ar trīsarpus mēnešus veco dēliņu Miķeli dzīvo Zemitāna pārvada tajā pusē, kur tuvākajā apkārtnē nav neviena parka mierīgām pastaigām. Māmiņām, kuras dzīvo Purvciemā, šī ir tuvākā iespēja nokļūt uz pārvada.

Vēlme nokļūt pārvadam otrā pusē paliek neizsapņots sapnis.

Vienīgais variants, kā turpināt ceļu, ir doties lejup pa stāvām kāpnēm. To, ka problēma nav tikai vienas māmiņas izdomājums, apliecina arī pie pārvada sastaptā Inga.

Bez Tabu uz pārvada viesojās jau pirms 10 gadiem, kad māmiņas vērsa uzmanību par šauro ietvi. Rīgas dome tuvākajā piecgadē nav iecerējusi pārvadu remontēt, tādēļ nav zināms, kad gaidāmi uzlabojumi.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Jaunā māmiņa
  +2

  Jaunā māmiņa

  Ne tikai uz tiltiem netiek, paskatieties, kas notiek lielveikalos un kaut vai tajās pašās Drogās, kru visi gaiteņi aizkrāmēti ar precēm tā, ka pats knapi vari izspraugties cauri, par ratiem nemaz nerunājot...

  10.03.2016 10:45

 • Evita
  +1

  Evita

  Labvakar! Noskatījos sižetu par Zemitānu tiltu. Dzīvoju šajā rajonā. Kamēr mazais bija ratiņos, patiešām- pāriet pāri tiltam ar ratiem- tā bija neiespējamā misija. Pat tad, kad gājām divi pieaugušie, arī tad drošāk bija bērnu no ratiņiem izņemt- viens nes bērnu, otrs - ratus. Tāpēc uz Dominu vienmēr gāju apkārt- pāri VEF tiltam, bet, ak vai! Riteņbraucējiem šad tad mani rati radīja problēmas- es viņiem traucēju. Visu laiku arī jāskatās atpakaļ vai kāds nebrauc. Ja brauc- jāmūk malā. Ļoti nervozi un uztraukums par bērna drošību. Lifts pie Zemitānu tilta būtu zelta ideja.

  10.03.2016 12:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas