Mākslinieks Harijs Grundmanis izveido latviešu mīlētāko dziesmu vizualizācijas izstādi

0 komentāri

Pēdējā laika lielākais notikums mūzikas dzīvē noteikti bija Mūzikas ierakstu gada balva. Zelta mikrofoni nonākuši pie saviem jaunajiem īpašniekiem. Pati ceremonija arī krietni apspriesta – pelta un celta. Un tā vien šķiet, ka šis notikums noguldīts atmiņu plauktā, taču izrādās, – tas nebūt nav viss. Kāds mākslinieks par godu Zelta mikrofonam veidojis savu skatījumu par Latvijas mūzikas zvaigznēm.

Mākslinieks Harijs Grundmanis, kurš arī ir plaši atpazīstams tālajā Holivudā un viņa darbus novērtējuši arī vairāki pasaulē zināmi aktieri un režisori, šoreiz ir vizualizējis visas 20 dziesmas, kas iekļautas speciāli izdotā albumā ”Alfas mīlētāko dziesmu izlase”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziedātāja Aminata, aplūkojot nupat atklāto mākslinieka Harija Grundmaņa gleznu izstādi tirdzniecības parka telpās, atzīst, ka apvienot iepirkšanos ar mākslas baudīšanu bieži negadās! Turklāt interesi par šiem darbiem pastiprina fakts, ka ekspozīcijā iekļauta arī Aminatas singla ”love injected” vizualizācija!

Ar savu 2008. gada singlu ”Uijā, uijā nikni vilki” starp tautas mīlētākajām dziesmām albumā iekļuvusi arī grupa ”Dzelzs vilks”! Taču par grupas ”Otra puse” dziesmas ”Uzzīmē mani” vizualizāciju nedaudz pārsteigta ir dziedātāja Antra Stafecka!

Visa pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja vērot, kā mākslinieks Harijs Grundmanis uz vietas uzzīmē savu pavasara vēstnesi.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas